Sprzedaj bilety

Bilety na 12. Festiwal Legend Rocka: Billy Idol

Saturday, 21 July 2018
22:00
Opis imprezy
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Bilety są odsprzedawane przez innych użytkowników. Ceny mogą różnić się od cen nominalnych. Więcej o tym jak działamy.
Bezpieczeństwo
zakupu
Gwarantowana
dostawa na czas

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana
III Sektor Do 8 biletów 160 zł za jeden bilet KUP
II Sektor Do 10 biletów 210 zł za jeden bilet KUP
III Sektor Do 8 biletów 210 zł za jeden bilet KUP
I Sektor Do 8 biletów 260 zł za jeden bilet KUP
II Sektor Do 8 biletów 260 zł za jeden bilet KUP
I Sektor Do 2 biletów 300 zł za jeden bilet KUP
I Sektor Do 8 biletów 310 zł za jeden bilet KUP

Opis imprezy

12. Festiwal Legend Rocka odbędzie się 21 lipca 2018 roku w słupskim amfiteatrze Dolina Charlotty. Na festiwalu będziemy mogli usłyszeć między innymi koncert legendy punk rocka Billy’ego Idola. Billy Idol jest jednym z pierwszych artystów punk rocka. Jego charakterystyczna postać i ekspresja sprawiły, że stał się jedną z kultowych gwiazd MTV oraz bardzo rozpoznawalnym artystą rockowym. Billy Idol sprzedał 40 milionów płyt na całym świecie, a wiele z nich zyskało status platynowych. Takimi hitami jak Dancing with Myself, Rebel Yell czy Eyes Without a Face podbił listy przebojów w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Kolejnym ogłoszonym wykonawcą 12. Festiwalu Legend Rocka jest Bryan Ferry, założyciel zespołu Roxy Music, jednej z najlepszych glamrockowych kapel brytyjskich, która swoim brzmieniem zainspirowała cały ruch new romantic z Duran Duran na czele.