Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Audioriver Festival 2018

Bilet jednodniowy - Niedziela

Sunday, 29 July 2018
15:00
Opis imprezy

Mapa w przygotowaniu
Kategoria Dostępne Cena oferowana
Bilet jednodniowy Do 2 biletów 110 zł za jeden bilet KUP

Audioriver Festival 2018

Audioriver Festiwal to jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie typu open-air organizowane jest na plaży nad Wisłą w Płocku już od 2006 roku. Od lat do Płocka przyjeżdżają najpopularniejsi przedstawiciele gatunków takich jak house, techno, elektronika czy drum & buss.

Festiwal ma wiele wyjątkowych odsłon, a pięć nocnych, muzycznych scen gra dla imprezowiczów praktycznie bez przerw. Każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na upodobania, ponieważ odległości scen są naprawdę niewielkie. Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia jest dzienna odsłona festiwalu, czyli ostatni dzień: Sun/Day. W trakcie festiwalu organizowane są Targi Muzyczne na rynku w Płocku z osobną sceną. W trakcie imprezy działa także kino festiwalowe.

W zeszłej edycji Audioriver uczestniczyło ponad 30 tysięcy miłośników wyjątkowo mocnych brzmień.. W sprzedaży znajdują się zarówno bilety na poszczególne dni, jak i karnety dwu i trzy dniowe. XIII edycja festiwalu odbędzie się 27-29 lipca oczywiście w Płocku.