Sprzedaj bilety

Bilety na ESL One Katowice 2018

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

ESL One Katowice 2018

24 i 25 lutego 2018 roku w Katowicach odbędą się kolejne zawody e-sportowe ESL One Katowice powered by Intel 2018. Drużyny z całego świata zmierzą się w turnieju gry Dota 2, a nagroda pieniężna do podziału wyniesie 3,6 miliona złotych.

Tydzień później między 2 a 4 marca w e-sportowej walce zmierzą się zawodnicy w grach Counter Strike: Global Offensive oraz StarCraft II na turnieju Intel Extreme Masters. Dota Allstars w dawnych czasach powstała jako mod do Warcrafta 3. W 2009 roku firma Valve zaproponowała jednemu z twórców Doty, stworzenie wiernej jej kopii na silniku Source, w ten oto sposób powstała Dota 2, której rozgrywki są najbardziej dochodową dyscypliną w e-sporcie. Zawody w Katowicach potrwają 6 dni, a faza pucharowa odbędzie się w katowickim Spodku 24 oraz 25 lutego 2018 roku. Najlepsze drużyny podzielą między sobą 3,6 milionach złotych, a także 1500 punktów rankingowych, dzięki czemu będą w stanie dostać się na zawody z cyklu The International.

Wejściówki na ESL One powered by Intel są darmowe podobnie jak na Intel Extreme Masters. Wchodząc za darmo należy jednak spodziewać się wielkich kolejek, a można je ominąć za pomocą płatnych wejściówek wcześniejszego wstępu.