Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Instytut Festival 2018

Opis imprezy

Terminy

22 June 2018,
Friday, 16:00

Karnet 2-dniowy

Garnizon Modlin,
Nowy Dwór Mazowiecki
Wystaw pierwszy bilet!
22 June 2018,
Friday, 16:00

Dzień 1. Piątek

Garnizon Modlin,
Nowy Dwór Mazowiecki
Wystaw pierwszy bilet!
23 June 2018,
Saturday, 16:00

Dzień 2. Sobota

Garnizon Modlin,
Nowy Dwór Mazowiecki
Wystaw pierwszy bilet!

Instytut Festival 2018

Podwarszawska Twierdza Modlin zamieni się w czerwcu w centrum muzyki i sztuki – a wszystko to za sprawą Instytut Festival 2018 Music & Art.. Przy zabytkowej cytadeli zgromadzą się wybitni artyści sztuk wizualnych i miłośnicy sztuki w różnych jej odsłonach. Na czas festiwalu zostaną przygotowane aż trzy różne sceny: main, rave i underground. Pojawią się na nich adekwatni do gatunku artyści – na wydarzenie zostali zaproszeni zarówno muzycy polscy, jak i goście zagraniczni.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć i usłyszeć m.in. takich artystów jak Nina Kraviz, Dax J, Oscar Mulero, Capo, Anja Kraft i wielu innych. Koncerty zostaną wzbogacone niebywałą oprawą, którą wszyscy jej świadkowie zapamiętają do końca życia. Kropką nad i całego festiwalu będzie obcowanie z niesamowitym otoczeniem – w miejscu wydarzenia zbiegają się bowiem rzeki Wisła i Narew. Natura, zabytkowa architektura, doskonała muzyka i sztuki wizualne to połączenie, którego warto doświadczyć na żywo, na własnej skórze.