Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Intel Extreme Masters 2019

Dzień 5. Niedziela

Sunday, 24 February 2019
10:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana

Intel Extreme Masters 2019

IEM czyli Intel Extreme Masters to seria międzynarodowych turniejów e-sportowych, odbywająca się cyklicznie od 2006 roku. Pierwsze wydarzenie zorganizowane zostało w Hanowerze, a od 5 lat światowe finały IEM odbywają się w Polsce. Halę widowiskową Spodek w Katowicach co roku odwiedza ponad 100 tysięcy fanów gier komputerowych z całego świata! Przez ponad trzy tygodnie najlepsze e-sportowe drużyny rywalizują o tytuł mistrza Świata Intel Extreme Masters oraz o lwią część puli nagród o łącznej wartości 1 miliona dolarów. Na samym początku odbywa się faza Challengers, gdzie 16 zespołów bierze udział w rozgrywkach odbywających się bez udziału publiczności. Ta, swoich idoli może oglądać dopiero od fazy Legends, gdzie 8 najlepszych drużyn z pierwszego turnieju zostanie połączona z ósemką szczęśliwców rozgrywek Majora w Londynie. Wielki finał IEM, czyli faza Champions, to czterodniowe play-offy rozgrywane w legendarnym katowickim Spodku.

W 2019 roku finały turnieju rozpoczną się w czwartek, 28 lutego, a zakończenie imprezy przewidziano na niedzielę 3 marca. Od 2016 roku wydarzeniem towarzyszącym największym rozgrywkom e-sportowym jest Meetup, czyli integracja youtuberów i ich widzów.