Sprzedaj bilety

Bilety na Kraków Live Festival 2018

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Kraków Live Festival 2018

Podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival wystąpią gwiazdy muzyczne znane na całym świecie. Stolica Małopolski tego dnia zamieni się w miejsce, w którym królował będzie hip-hop, house oraz elektroniczna muzyka taneczna.

Gwiazdą wieczoru będzie jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki hip-hop. Mowa oczywiście o takiej osobistości jak Kendrick Lamar. Raper pochodzenia amerykańskiego zasłynął po wydaniu albumu noszącego tytuł Good Kid, M.A.A.D City. Ostatnia płyta Kendricka (DAMN.) okazała się światowym bestsellerem i została uznana jako arcydzieło rapu. Na krążku znajdują się takie hity jak HUMBLE. oraz DNA., które zostały odtworzone już miliony razy.

Na scenie zobaczymy również trio (Ninja, ¥o-landi Vi$$er oraz DJ Hi-Tek) tworzące alternatywny hip-hop połączony z muzyką elektroniczną. Die Antwoord zasłynęło po utworze Enter The Ninja. Kolejne produkcje zespołu odnosiły jeszcze większy sukces. Takie utwory jak „Ugly Boy”, „I Fink U Freeky”, „Baby’s On Fire” oraz „Bum Bum” poruszyły sceną hip-hopową oraz elektroniczną.

Ostatnim jak dotąd zapowiedzianym muzykiem jest Martin Garrix. 21-letni DJ i twórca znany jest już na całym świecie. Zasłynął na scenie DJ-skiej już w wieku 16 lat, kiedy to wydał utwór pod tytułem „Animals”, który został do tej pory obejrzany na YouTube ponad miliard razy.

Kraków Live Festival 2018 odbędzie się 17 i 18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie.