Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na OFF Festival Katowice 2018

Karnet 3-dniowy

Tuesday, 3 July 2018
15:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana

OFF Festival Katowice 2018

Off Festival Katowice, to festiwal muzyczny, który gatunkowo obejmuje szeroko rozumianą muzykę alternatywną. Pierwsza z edycji odbyła się w 2006 roku w Mysłowicach, a od 2010 roku festiwal odbywa się w Katowicach – w Dolinie Trzech Stawów.

Dyrektorem festiwalu jest znany polski muzyk, wokalista zespołu Myslovitz – Artur Rojek. W 2012 roku Off Festival Katowice otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości na European Festival Award.

Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy festiwalu starają się minimalizować wpływ na środowisko, dzięki czemu festiwal w 2013 roku został doceniony międzynarodową nagrodą Green’n’Clean.

Tegoroczny festiwalowy line-up zapowiada się świetnie, wystąpią między innymi: Zola Jesus, Sonbird, David August, Coals, Jon Hopkins Live, Hańba!, Aurora, Legendarny Afrojax, Sorja Morja, Jacques Greene, Turbonegro, Egyptian Lover, Grizzly Bear i inni.

Off Festival Katowice 2018 odbędzie się w dniach 03. – 05.08.2018. Bilety na wydarzenie są już dostępne.