Sprzedaj bilety

Bilety na Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2018/2019

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Puchar Świata w Skokach Narciarskich Wisła 2018/2019

Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich ponownie w Wiśle! Od 16 listopada Wisła będzie gościć najlepszych skoczków narciarskich z całego świata. Tradycyjnie pierwszego dnia odbędą się kwalifikacje, w których wystąpią wszyscy skoczkowie. W ubiegłym roku zniesiono przywilej dla najlepszych 10 skoczków sezonu, dzięki czemu wszyscy, którzy chcą ubiegać się o start w konkursie indywidualnym muszą zasiąść na belce podczas kwalifikacji, dzięki czemu już pierwszego dnia można zobaczyć najlepszych skoczków! 17 listopada odbędzie się pierwszy w tym sezonie konkurs drużynowy, w którym z całą pewnością Polacy będą faworytami i odbędą zaciętą walkę o każdy metr z Norwegami, Niemcami i Słoweńcami. Dzień później odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny.

Czy podczas inauguracji tegorocznego sezonu na podium tak jak i w tamtym roku wskoczy Kamil Stoch, który doskonale radzi sobie w Letnim Grand Prix? A może na skoczni imienia Adama Małysza pojawi się jakieś objawienie sezonu, tak jak w ubiegłym roku Junshiro Kobayashi, który w pierwszym konkursie sprawił ogromne zaskoczenie i wygrał konkurs indywidualny? Na te wszystkie pytania poznamy odpowiedź już za trzy miesiące!

Puchar Świata w Skokach Narciarskich 2018 Wiśle Malince to zawsze ogromne wydarzenie, dlatego też warto przeżyć je na żywo, tuż przy elicie skoków narciarskich!