Debiut Janikowskiego na KSW na PGE Narodowym, kto jeszcze stanie do walki?

Już w przyszłym roku na największym obiekcie sportowym w Polsce odbędzie się gala KSW. 27 maja 2017 roku na PGE Narodowym w Warszawie 60.000 widownia zobaczy zmagania z zawodników MMA, które po raz pierwszy odbędą się na tak dużą skalę!

MMA powoli staje się ulubionym sportem Polaków. Do tej pory wszelkie obiekty sportowe jak Tauron Arena, Hala Stulecia, Katowicki Spodek, Torwar i inne były wypełnione po brzegi.

Do walki stanie jeden z najlepszych zawodników MMA, czyli Mamed Khalidow, mistrz KSW w wadze średniej. Na arenie pojawi się także Mariusz Pudzianowski, któremu ostatnia walka z Popkiem zajęła jedynie 90 sekund. Na ringu zobaczymy także mistrza wagi ciężkiej, czyli Fernando Rodrigues Jr. Najbardziej wyczekiwana jest walka Damiana Janikowskiego. Janikowski, medalista olimpijski, zdobywca medalu w Rio w zapasach, po raz pierwszy stanie do walki na KSW.

KSW na PGE Narodowym odbędzie się 27 maja 2017 roku i będzie to na pewno jedna z największych, sportowych imprez sezonu. Nie można tego przegapić!