KSW 37: Pudzian vs Popek

Najbardziej kontrowersyjne starcie dwóch medialnych osobowości odbędzie się już za kilka dni w krakowskiej Tauron Arenie. Cała Polska żyję nadchodzącym wydarzeniem. Podczas grudniowej gali KSW 37 "Circus of Pain" zderzą się ze sobą raper "Popek" i Mariusz Pudzianowski, dwaj zawodnicy wagi ciężkiej,

"Pudzian"

Mariusz Pudzianowski powrócił na ring w 2009 roku. W ciągu 7 lat stoczył 14 walk, z czego aż 9 wygranych. Wśród strongmenów nie miał sobie równych, lecz w świecie MMA musiał się wiele nauczyć i budować swoją pozycję na nowo, mimo wszystko konsekwentnie dążąc do wyznaczonego celu. Jego sukcesy przeplatały się z porażkami i niestety większość osób głównie widziało w nim próbującego swych sił w MMA strongmana. Wszystko zmieniło się podczas gali KSW 24, która odbyła się we wrześniu 2013 roku, gdzie pokonał w wielkim stylu podczas rewanżowego starcia z Seana McCorkla.

"Popek"

Znany szerszej publiczności głównie jako raper, swą przygodę z MMA rozpoczął w 2008 roku w Wielkiej Brytanii. Debiutował w organizacji Cage Rage, gdzie w swej pierwszej walce, już w drugiej rundzie pokonał Glena Reida technicznym nokautem. W kolejnej walce pokonał swego przeciwnika już w pierwszej minucie. Walki w MMA zakończył na 3 występie, gdzie niestety musiał uznać wyższość rywala. Po tej długiej przerwie Paweł Rak "Popek" powraca do sportu i jest on głodny i wręcz pewny zwycięstwa!

Już 3 grudnia w Tauron Arenie "Pudzian" i "Popek" staną naprzeciwko siebie w klatce. "Pudzian" ma za sobą dwie przegrane walki i dużą motywację aby wygrać. Podobnie "Popek", który chce udowodnić, że 8 lat poza klatką sprawiło tylko, że powraca silniejszy. Starcie dwóch przeciwników wagi ciężkiej już za 4 dni podczas gali KSW 37 "Circus of Pain", która odbędzie się w sobotę 3 grudnia.

Na KSW 37 swoich mistrzowskich tytułów będą bronić będą Karol Bedorf, Borys Mańkowski oraz Artur Sowiński.

W celu zakupu, a także i bezpiecznej odsprzedaży biletów na KSW37 polecamy skorzystanie z serwisu AleBilet.

Kup lub sprzedaj bilet na KSW37!