Michael Bublé - koncert w Polsce - wrzesień 2019!

Muzyka tego kanadyjskiego piosenkarza popowego i jazzowego niezmiennie stanowi inspirację dla fanów na całym świecie. Michael Bublé po przerwie spowodowanej prywatnymi sprawami powraca na trasę koncertową. Wraz z początkiem lutego rozpocznie koncertowanie w Ameryce, kończąc jesienią w Europie. Wokalista jest tegorocznym zdobywcą czterech nagród Grammy, a jego płyty rozeszły się dotychczas w ponad 60 milionowym nakładzie! Dziś 16 listopada ukazała się nowa, długo oczekiwana przez fanów płyta artysty zatytułowana LOVE.

Na liście miast, w których wystąpi artysta, znalazła się również Polska, co więcej, aż dwukrotnie. Miłośnicy wyjątkowego stylu muzycznego Bublé będą mieli okazję posłuchać artysty 19 września 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi i 20 września 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie!

Od początku kariery artysta cieszył się sporym zainteresowaniem. Talent oraz wyczucie muzyczne przełożyły się na ponad 60 milionów sprzedanych płyt. Najnowszy, wydany w 2018 roku, album Michaela Bublé „Love” zawiera w sobie zarówno autorskie utwory wokalisty, jak i nowe aranżacje znanych klasyków takich jak "My Funny Valentine" czy "La Vie En Rose". Wokalista podczas wywiadów sam podkreśla, że jest to jego ulubiony album, jaki stworzył. Mimo problemów rodzinnych, zamiast skupiać się na negatywnych emocjach, muzykę przepełnił optymistycznymi, ciepłymi tekstami o mocy prawdziwej miłości.

Otwarta sprzedaż biletów rusza 23 listopada o godzinie 10.00 na pośrednictwem serwisu eventim.pl.