Nicki Minaj - 10 najpopularniejszych piosenek

Nicki Minaj to bez wątpienia najpopularniejsza raperka w branży muzycznej i jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Jej utwory osiągają milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube. Zobacz 10 kawałków, które cieszą się największą popularnością wśród fanów.

Anaconda


Bezsprzecznie najpopularniejszym przebojem Nicki Minaj jest utwór Anaconda. Piosenka ukazała się jako drugi singiel promujący trzeci album studyjny raperki pod tytułem The Pinkprint. Teledysk opublikowano na serwisie YouTube w sierpniu 2014 roku i do dnia dzisiejszego uzbierał ponad 800 milionów wyświetleń. Co ciekawe, na kilku klatkach z klipu możemy dostrzec Drake’a, jednego z najpopularniejszych amerykańskich raperów.

Super Bass

Podobną popularnością cieszy się kawałek Super Bass. Utwór ten otworzył wokalistce bramy do światowej kariery. Nicki Minaj chętnie skorzystała z zaproszenia i dziś jest najbardziej wpływową raperką na świecie. Singiel z albumu Pink Friday opublikowano w maju 2011 roku i w sieci odtworzono go już 750 milionów razy.

Only

Mniejszym, ale nadal bardzo imponującym osiągnięciem może pochwalić się teledysk do utworu Only, który zgromadził sielankę amerykańskiego rapu. Oprócz Nicki Minaj w piosence gościnnie można usłyszeć wcześniej wspomnianego Drake’a, Lil Wayne’a oraz Chrisa Browna. Klip odtworzono w serwisie YouTube 370 milionów razy.

Starships

Na 340 milionach zatrzymał się licznik odsłon obrazu do solowego utworu Starships. Drake pojawił się również gościnnie w piosence Moment 4 Life. To jedna z pierwszych kompozycji amerykańskiej raperki. Teledysk ujrzał światło dzienne osiem lat temu i zdołał uzbierać nieco ponad 210 milionów wyświetleń. To jednak nie koniec magicznej setki.

Fly

Prestiżową barierę 100 milionów odsłon na serwisie YouTube Nicki Minaj osiągnęła również utworem Fly. Piosenkę swoim wokalem wsparła Rihanna, a teledysk obejrzano blisko 150 milionów razy.

Good Form

Kariera Nicki Minaj rozpoczęła się w 2009 roku. Początkująca raperka dołączyła wówczas do wytwórni Young Money prowadzonej przez Lil Wayne’a. Podpisanie kontraktu z firmą prowadzoną przez gwiazdę światowego formatu z pewnością pomogło Minaj w zaproszeniu do współpracy kilku ciekawych postaci ze świata muzyki. Już na początku swojej przygody raperka nagrała utwory z wokalistą Loydem, Christiną Aguilerą, Davidem Guettą, Usherem, czy Arianą Grande. W listopadzie 2018 roku Nicki Minaj nagrała utwór ze swoim szefem. Teledysk do Good Form z gościnnym udziałem Lil Wayne’a zanotował bardzo szybki przyrost wyświetleń – ponad 72 miliony na dzień dzisiejszy.

Bang Bang

Jak się okazuje, Nicki Minaj jest również gwarancją sukcesu w przypadku gościnnych występów. Artystka blisko cztery lata temu wystąpiła w utworze Bang Bang. Teledysk do piosenki ukazał się na kanale YouTube Jessie J, a do współpracy zaproszono również Ariane Grande. Jak się okazało, była to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Klip zebrał łącznie 1,2 mld wyświetleń.

Swish Swish

Połowę z tego wyniku osiągnął teledysk do utworu FEFE, znajdującego się na płycie rapera 6ix9ine, a wokal Nicki Minaj można usłyszeć także w utworze Katy Perry. Piosenka Swish Swish została odtworzona 500 mln razy.

W celu bezpiecznego zakupu, a także i łatwej odsprzedaży biletów na koncerty polecamy skorzystanie z naszego serwisu AleBilet.
Tu kupisz lub sprzedasz bilety!