Poradnik kibica na EUROVOLLEY POLAND 2017: bilety, zniżki, porady dla siatkarskich kibców!

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce 2017 zespół AleBilet przygotował specjalny poradnik dla kibiców! Mistrzostwa świata ME,co, gdzie, kiedy, czyli specjalny poradnik kibica. Mistrzostwa świata w siatkówce to ogromne wydarzenie oraz dużo emocji, co zrobić by ich sobie oszczędzić, w szczególności tych negatywnych?

Bilety

Pierwsza pula biletów na Ceremonię i Mecz otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017, które odbędą się 24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym, została wyprzedana, do wprowadzenia nowej puli biletów warto zainteresować się meczami fazy grupowej (24-28.08.2017), fazy play off (30.08.2017), mecze ćwierćfinałowe (31.08.2017), półfinałowe (2.09.2017) i o medale (3.09.2017).
Bilety na Mistrzostwa Europy w siatkówce kupisz i wymienisz także na Alebilet
--> Eurovolleyball Poland

Co, gdzie, kiedy?

Mecz otwarcia Eurovolley Poland odbędzie się 24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym. Mecze grupy A możemy zobaczyć w Gdańsku (Ergo Arena) - wystąpią zespoły grupy A (Polska, Serbia, Finlandia i Estonia). Na każdy mecz poszczególnej grupy, prowadzona jest odrębna sprzedaż biletów. Mecze w Szczecinie (Azoty Arena) - wystąpią zespoły grupy B (Włochy, Niemcy, Słowacja i Czechy). Mecze w Krakowie (Tauron Arena Kraków) - wystąpią zespoły grupy C (Rosja, Bułgaria, Słowenia i Hiszpania). Natomiast w Katowicach (Hala Spodek) - wystąpią zespoły grupy D (Francja, Belgia, Holandia i Turcja).

Ceny Biletów

Ceny biletów, w zależności od kategorii, będą kształtować się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na okalających boisko trybunach położonych na płycie areny.

Zniżki na bilety

Na mecze siatkówki obowiązuje bezpłatny wstęp dla osób niepełnosprawnych, dla opiekunów ceby ze zniżką 50% (ceny biletu najniższej kategorii). 3+1 Na mecze obowiązują także pakiety biletów 3+1. Pakiety "3+1" dostępne są tylko w kategoriach biletowych 2, 3 i 4). Na teren obowiązuje bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 2,(za wyjątkiem ceremonii oraz meczu otwarcia na PGE Narodowym).

Co zabrać?

Najważniejszy jest oczywiście bilet uprawniający nas do wejścia na dany sektor, ale także i dokument tożsamości ze zdjęciem, który jest potrzebny do ewentualnej identyfikacji. Może być to dowód osobisty, legitymacja, studencka lub szkolna, paszport albo prawo jazdy.

Czego nie zabierać?

Na wydarzenia tego typu trzeba uważać na niepożądane przedmioty. Standardem jest już zakaz wnoszenia scyzoryków, ostrych narzędzi a nawet parasolek. Informacje na temat warto sprawdzić dodatkowo przed samym meczem. Niepożądane przedmioty mogą uniemożliwić wejście na teren obiektu.

Jak dojechać?

Trzeba pamiętać, że Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn to ogromne wydarzenie. Warto na teren danego obiektu przyjechać zawsze dużo wcześniej, najlepiej wybierając się komunikacją miejską, a samochód zostawić w oddalonym miejscu.

Dobry Uśmiech!

Mistrzostwa Europy w Siatkówce mężczyzn, to przede wszystkim świetna atmosfera i dobra zabawa. Warto zabrać ze sobą wszelkie atrybuty kibica i po prostu przeżywać to niezwykłe wydarzenie!