The Neighbourhood - 10 najpopularniejszych piosenek

Amerykańska grupa rockowa mimo zaledwie 9-letniego stażu ma na swoim koncie kilka hitów, które na pamięć zna każdy fan tego gatunku. The Neighbourhood na początku lutego wystąpili na warszawskim Torwarze w ramach europejskiej części tournée. Prezentujemy najpopularniejsze piosenki zespołu.

Sweater WeatherTo idealny scenariusz każdego zespołu lub wokalisty. The Neighbourhood spełnili swoje marzenia albumem I Love You. Studyjny debiut z premierą w kwietniu 2013 roku znalazł się na 39 miejscu listy 200 albumów w USA Billboard, sprzedając blisko 10 tysięcy fizycznych egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Krążek promował między innymi utwór Sweater Weather. Robił to bardzo skutecznie. Aktualnie blisko 300 milionów odtworzeń w serwisie YouTube i zbliżona wartość odsłuchań w aplikacji Spotify musi robić wrażenie. Tym bardziej, że singiel w USA pokrył się podwójną platyną.

Afraid

Jak się okazało, Sweater Weather to prawdziwy złoty strzał. Kolejne single z pierwszego wydawnictwa nie zbliżyły się nawet do rekordowego osiągniecia zespołu. Afraid na swoim koncie zebrało 100 milionów odsłuchań w aplikacji Spotify.

Female Robbery

Nieco mniejszą popularnością wśród słuchaczy cieszy się Female Robbery (20 milionów odsłuchań). Na YouTube oba single wyświetlono po 20 milionów razy. Debiut grupy zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych uzyskał status złotej płyty.

Daddy IssuesWyżej wspomniane 20 milionów odtworzeń w serwisie YouTube to cel, który udało się osiągnąć zespołowi kilkoma innymi utworami. Takim wynikiem mogą pochwalić się Daddy Issues oraz The Beach z płyty Wiped Out!.

Honest

Także ta piosenka, znajdująca się w oficjalnym soundtracku filmu Niesamowity Spider-Man 2 dobiła do magicznych 20 milionów odtworzeń.

RIP 2 My Youth

Nieco ponad 20 milionów użytkowników obejrzało teledysk do utworu RIP 2 My Youth, który był jedynym singlem promującym drugi album studyjny amerykańskiej grupy. Numer uplasował się na 13 pozycji prestiżowego zestawienia Billboard 200, która nie okazała się pechowa. Cały album znalazł się w czołówce list sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Scary Love

Na podobny zabieg zdecydowano się przy promocji płyty zatytułowanej The Neighbourhood. Jedyny singiel promujący wydawnictwo z marca 2018 roku największą popularnością cieszył się w serwisie Spotify. To tam piosenka Scary Love uzyskała 33 miliony odtworzeń. YouTube? Zaledwie 8 milionów.

Let It Go


Mimo, iż serwis YouTube bądź inne portale streamingujące muzykę, takie jak Spotify czy Tidal są idealnym odzwierciedleniem popularności utworów, to w większości przypadków fani posiadają kilka faworytów, które nie grzeszą milionami wyświetleń w sieci, a są chętnie grane podczas koncertów. Do takiej grupy piosenek z pewnością należy Let It Go.

Polscy fani szczególnie upodobali sobie utwór A Little Death.

W celu bezpiecznego zakupu, a także i łatwej odsprzedaży biletów na koncerty polecamy skorzystanie z naszego serwisu AleBilet.
Tu kupisz lub sprzedasz bilety!