Twenty One Pilots - 10 najpopularniejszych piosenek

Jak zaszokować fanów, a potem wrócić i to w wielkim stylu? Taki poradnik z pewnością mógłby napisać zespół muzyczny Twenty One Pilots. Amerykańska grupa zwlekała ponad trzy lata z nagraniem nowego krążka. W międzyczasie Tyler Joseph i Josh Dun zrobili sobie roczny rozbrat z mediami, a następnie opublikowali w sieci cztery single zwiastujące album Trench. Ponadto ogłoszona została trasa koncertowa, w ramach której Twenty One Pilots odwiedzą Polskę! Chcesz być przygotowany na koncert? Zapoznaj się z listą 10 najpopularniejszych piosenek grupy!

Jak współcześnie sprawdzić popularność interesującego nas kawałka? Z pewnością pomoże nam serwis YouTube i jego licznik odtworzeń. Twenty One Pilots mają na swoim koncie dwa utwory, które cieszą się nie milionowa, a miliardową popularnością.

Stressed Out

Najchętniej zapętlanym hitem amerykańskiej grupy muzycznej jest Stressed Out. Singiel pochodzi z albumu Blurryface, wydanego w 2015 roku. Utwór utrzymany w koncepcji muzyki pop-rockowej z elementami hip-hopu bardzo przypadł do gustu publiczności. Zebrał blisko 1,6 miliarda odtworzeń na YouTube. Piosenka skupia się na nostalgii z dzieciństwa, stresie dorosłości i stosunkach rodzinnych członków jednego z najpopularniejszych zespołów w Stanach.

Heathens

Nieco mniej, ponieważ 1,1 miliarda odtworzeń na swoim koncie ma utwór Heathens, który w 2016 roku został wydany jako singiel promujący film kinowy Legion Samobójców.

RideDo magicznej liczby miliarda wyświetleń zbliża się utwór Ride. Piąty singiel grupy Twenty One Pilots promujący album Blurryface odtworzony został ponad 750 milionów razy i opowiada o życiowych rozterkach założycieli zespołu płynnie poruszającego się w kilku gatunkach muzycznych.Lane Boy

Twenty One Pilots na swoim koncie mają 5 albumów studyjnych, jednak jeden z nich wyróżnia się na tle pozostałych. To Blurryface, który z pewnością jest najpopularniejszym krążkiem amerykańskiej grupy. Oprócz wcześniej wspomnianych hitów Stressed Out i Ride, na albumie znalazło się miejsce dla Lane Boy. Ten kawałek uzbierał ponad 213 milionów wyświetleń na YouTube i utrzymany jest w klimacie muzyki dupstep, jungle z elementami reggae. Na tej samej płycie pojawił się również inny hit Twenty One Pilots.

Tear In My Hear

Tear In My Heart to genialny utwór idealnie nadający się na poprawę nastroju. Piosenka zebrała 155 mln odtworzeń, a podobnym wynikiem może pochwalić się Fairly Local (137 milionów wyświetleń na YouTube). Utwór pochodzący z tego samego albumu charakteryzuje się stanowczym i jasnym przekazem – obowiązkowa pozycja na każdym koncercie grupy!

House of Gold


Trzeci album studyjny grupy Twenty One Pilots sprzedał się w ilości bliskiej 570 000 egzemplarzy. Imponujący wynik, prawda? Świadczy przede wszystkim o ogromnej popularności zespołu. Taki sam wniosek można wysnuć, przyglądając się największym hitom z krążka, który został zatytułowany Vessel. Znajduje się na nim między innymi utwór House of Gold. Obietnica wybudowania matce domu ze złota na starość została wyświetlona blisko 132 miliony razy w serwisie YouTube.

Holding On To You

Niewiele mniej, ponieważ 129 milionów odtworzeń uzbierał utwór Holding On To You. To rapowana kompozycja, która z pewnością pozwoli zrozumieć, co siedzi w głowach młodych chłopaków z USA.

Guns for Hands

Album Vessel zawiera także utwór Guns for Hands, który polskim fanom może przypominać krajowe przeboje utrzymane w klimacie disco polo. Wszystko przez wymieszanie indie popu z elementami pop rocka i elektro. Mieszanka wybuchowa? Owszem, 122 miliony odtworzeń mówią same za siebie.

Jumpsuit


Skoro zespół Twenty One Pilots wydał nową płytę, skoro zespół ogłosił światowe tournée, to warto również zapoznać się z najnowszym repertuarem grupy. Jumpsuit jest pierwszym singlem promującym najnowsze wydawnictwo amerykańskiego duetu - Trench. Utwór co prawda nie jest aż tak popularny w sieci jak wcześniej wspomniane tytuły, jednak można zauważyć, że singiel jest bardzo chętnie grany przez Twenty One Pilots podczas koncertów na żywo. Do tej pory wyświetlono go 50 milionów razy, a liczba ta cały czas rośnie! Teledysk do utworu ma zaledwie kilka miesięcy.

W celu bezpiecznego zakupu, a także i łatwej odsprzedaży biletów na koncerty polecamy skorzystanie z naszego serwisu AleBilet.
Tu kupisz lub sprzedasz bilety!