Queen + Adam Lambert wystąpią w Łodzi -ceny, bilety, miejsce koncertu

Legendarny zespół Queen z wokalistą Adamem Lambertem wystąpi w Atlas Arenie! Zespół przyjedzie do Łodzi 6 listopada w ramach tegorocznej trasy koncertowej.

Występ z Adamem Lambertem na czele to jak zwykle fenomenalne show. Wielkie przeboje w niezwykłej aranżacji scenicznej przygotowanej przez najlepszych specjalistów na świecie. Tegoroczna trasa koncertowa to całkowicie

Czytaj dalej...

Ed Sheeran w Polsce w 2018?!

Manager Eda Sheerana potwierdził ogłoszenie stadionowej trasy koncertowej na Europę!

Na początku lipca mają zostać podane terminy i miejsca koncertów!

Już w najbliższą środę stanie się jasne, czy

Czytaj dalej...

Guns N' Roses przerwali koncert w Niemczech

Na koncercie w Hanowerze Gunsi przerwali grać już po trzech utworach! Dopiero po półtorej godzinny ponownie weszli na scenę. Dobrze, że taka sytuacja nie miała miejsca w Gdańsku.

Guns N' Roses słynęli z nieprzewidzianych przerw w koncercie, czy spóźniania się na koncert. Tym razem było inaczej. Podczas grania "Welcome To

Czytaj dalej...

Męskie Granie 2017 - Line-up

Poznaliśmy line-up na Męskie Granie 2017! Poznań, Wrocław, Katowice, Gdynia, Kraków, Warszawa i Żywiec, zobacz kto zagra na Męskim Graniu!

Pierwszy koncert Męskiego Grania 2017 odbędzie się 8 lipca w Poznaniu. Na scenie zobaczymy: Me And That Man, Organek, Pro8l3m, Xxxanaxx, Obywatel GC 2.0 i Hey.

Męskie Granie następnie

Czytaj dalej...

Poradnik kibica na EUROVOLLEY POLAND 2017: bilety, zniżki, porady dla siatkarskich kibców!

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce 2017 zespół AleBilet przygotował specjalny poradnik dla kibiców! Mistrzostwa świata ME,co, gdzie, kiedy, czyli specjalny poradnik kibica. Mistrzostwa świata w siatkówce to ogromne wydarzenie oraz dużo emocji, co zrobić by ich sobie oszczędzić, w szczególności tych negatywnych?

Bilety

Pierwsza pula

Czytaj dalej...