Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Suwałki, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Łódź, Wrocław
15 cze 2021 - 25 wrz 2021
od 229 zł
Sprzedaj KUP
Scooter

Scooter

Warszawa, Katowice, Wrocław
25 paź 2021 - 30 paź 2021
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Smokie

Smokie

Tauron Arena Kraków, Kraków
pon., 8 lis 2021
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP
Simply Red

Simply Red

Atlas Arena, Łódź
czw., 11 lis 2021
od 379 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia często mają okazję uczestniczyć w koncertach legendarnej Metalliki, a rockową atmosferę regularnie zapewniają występy Guns N’ Roses. W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentowała też Pink. Niedawno podczas majówki doczekaliśmy się natomiast ostatniego koncertu w Polsce Eltona Johna, w ramach swojej pożegnalnej trasy. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż do naszego kraju wracać lubią Andrea Bocelli oraz Phil Collins.

Do Polski często po drodze także światowym gwiazdom pop-kultury, jak – Maroon 5 oraz Florence + the Machine. Na polskiej scenie muzycznej jest bardzo różnorodnie, gdyż co raz romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabiera z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki. Natomiast końcem 2022 roku, 7 listopada na Tauron Arenie w Krakowie czeka nas koncert The Weeknd.