Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Michael Bublé

Michael Bublé

Tauron Arena Kraków, Kraków
pt., 10 lut 2023
od 159 zł
Sprzedaj KUP
Lewis Capaldi

Lewis Capaldi

COS Torwar, Warszawa
pon., 13 lut 2023
od 140 zł
Sprzedaj KUP
OKI

OKI

Netto Arena Szczecin, Szczecin
pt., 24 lut 2023
od 80 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Sopot, Lublin, Warszawa, Kraków, Poznań, Bielsko Biała, Katowice, Zabrze, Toruń, Wrocław, Łódź, Częstochowa
10 mar 2023 - 26 sie 2023
od 280 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia często mają okazję uczestniczyć w koncertach legendarnej Metalliki, a rockową atmosferę regularnie zapewniają występy Guns N’ Roses. W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentowała też Pink. Niedawno podczas majówki doczekaliśmy się natomiast ostatniego koncertu w Polsce Eltona Johna, w ramach swojej pożegnalnej trasy. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż do naszego kraju wracać lubią Andrea Bocelli oraz Phil Collins.

Do Polski często po drodze także światowym gwiazdom pop-kultury, jak – Maroon 5 oraz Florence + the Machine. Na polskiej scenie muzycznej jest bardzo różnorodnie, gdyż co raz romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabiera z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki. Natomiast końcem 2022 roku, 7 listopada na Tauron Arenie w Krakowie czeka nas koncert The Weeknd.