Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Maroon 5

Maroon 5

Kraków, Praga
5 cze 2019 - 6 cze 2019
od 180 zł
Sprzedaj KUP
Maluma

Maluma

Ergo Arena, Gdańsk
Cz, 27 cze 2019
od 195 zł
Sprzedaj KUP
Bon Jovi

Bon Jovi

PGE Narodowy, Warszawa
Pt, 12 lip 2019
od 155 zł
Sprzedaj KUP
Pink

Pink

PGE Narodowy, Warszawa
So, 20 lip 2019
od 220 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.