Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Mata

Mata

Poznań, Łódź
1 paź 2022 - 7 paź 2022
od 147 zł
Sprzedaj KUP
OKI

OKI

Hala Widowiskowo Sportowa RCS, Lubin
8 paź 2022 - 9 paź 2022
od 120 zł
Sprzedaj KUP
Backstreet Boys

Backstreet Boys

Kraków, Berlin
12 paź 2022 - 29 paź 2022
od 400 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Katowice, Wrocław, Łódź
30 paź 2022 - 8 gru 2022
od 190 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia często mają okazję uczestniczyć w koncertach legendarnej Metalliki, a rockową atmosferę regularnie zapewniają występy Guns N’ Roses. W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentowała też Pink. Niedawno podczas majówki doczekaliśmy się natomiast ostatniego koncertu w Polsce Eltona Johna, w ramach swojej pożegnalnej trasy. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż do naszego kraju wracać lubią Andrea Bocelli oraz Phil Collins.

Do Polski często po drodze także światowym gwiazdom pop-kultury, jak – Maroon 5 oraz Florence + the Machine. Na polskiej scenie muzycznej jest bardzo różnorodnie, gdyż co raz romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabiera z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki. Natomiast końcem 2022 roku, 7 listopada na Tauron Arenie w Krakowie czeka nas koncert The Weeknd.