Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Suwałki, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Toruń, Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Łódź, Wrocław
12 sty 2021 - 19 cze 2021
od 99 zł
Sprzedaj KUP
Harry Styles

Harry Styles

Hamburg, Kraków, Praga, Berlin
23 lut 2021 - 6 mar 2021
od 999 zł
Sprzedaj KUP
Celine Dion

Celine Dion

Kraków, Łódź
13 maj 2021 - 15 maj 2021
od 499 zł
Sprzedaj KUP
André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Łódź
15 cze 2021 - 19 cze 2021
od 190 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia często mają okazję uczestniczyć w koncertach legendarnej Metalliki, a rockową atmosferę regularnie zapewniają występy Guns N’ Roses. W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentowała też Pink. Podczas majówki 2019 doczekaliśmy się natomiast ostatniego koncertu w Polsce Eltona Johna, w ramach swojej pożegnalnej trasy. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż do naszego kraju wracać lubią Andrea Bocelli oraz Phil Collins.

Do Polski często po drodze także światowym gwiazdom pop-kultury, jak – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Na polskiej scenie muzycznej jest bardzo różnorodnie, gdyż co raz romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabiera z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.