Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Health

Health

Warszawa, Kraków
20 sie 2020 - 21 sie 2020
od 45 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Warszawa, Toruń, Chorzów, Rybnik, Wrocław, Łódź, Białystok, Suwałki, Gdańsk, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza
31 sie 2020 - 19 cze 2021
od 85 zł
Sprzedaj KUP
Simply Red

Simply Red

Torwar, Warszawa
Śr, 25 lis 2020
od 299 zł
Sprzedaj KUP
The Neighbourhood

The Neighbourhood

Warszawa, Kraków
29 lis 2020 - 12 gru 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, metalowego brzmienia często mają okazję uczestniczyć w koncertach legendarnej Metalliki, a rockową atmosferę regularnie zapewniają występy Guns N’ Roses. W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentowała też Pink. Podczas majówki 2019 doczekaliśmy się natomiast ostatniego koncertu w Polsce Eltona Johna, w ramach swojej pożegnalnej trasy. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż do naszego kraju wracać lubią Andrea Bocelli oraz Phil Collins.

Do Polski często po drodze także światowym gwiazdom pop-kultury, jak – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Na polskiej scenie muzycznej jest bardzo różnorodnie, gdyż co raz romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabiera z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.