Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Rammstein

Rammstein

Warszawa, Chorzów
24 lip 2019 - 17 lip 2020
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP
Sławomir

Sławomir

Amfiteatr, Kołobrzeg
Cz, 25 lip 2019
od 53 zł
Sprzedaj KUP
Thirty Seconds to Mars

Thirty Seconds to Mars

Amfiteatr Dolina Charlotty, Słupsk
Cz, 25 lip 2019
od 99 zł
Sprzedaj KUP
Royal Blood

Royal Blood

Klub Palladium, Warszawa
Pt, 26 lip 2019
od 166 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.