Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Celine Dion

Celine Dion

Kraków, Łódź
23 maj 2020 - 25 maj 2020
od 520 zł
Sprzedaj KUP
André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Łódź
17 cze 2020 - 20 cze 2020
od 290 zł
Sprzedaj KUP
Simply Red

Simply Red

Torwar, Warszawa
Śr, 25 lis 2020
od 299 zł
Sprzedaj KUP
The Neighbourhood

The Neighbourhood

Warszawa, Kraków
29 lis 2020 - 12 gru 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.