Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Gdańsk, Poznań
26 Jan 2019 - 11 May 2019
od 459 zł
Sprzedaj KUP
Twenty one Pilots

Twenty one Pilots

Kijów, Praga, Łódź, Berlin
30 Jan 2019 - 16 Feb 2019
od 200 zł
Sprzedaj KUP
Nicki Minaj

Nicki Minaj

Atlas Arena, Łódź
Sun, 24 Feb 2019
od 180 zł
Sprzedaj KUP
Florence and the Machine

Florence and the Machine

Łódź, Berlin
14 Mar 2019 - 15 Mar 2019
od 330 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rok 2018 będzie obfitował w niesamowite muzyczne wydarzenia na światowym poziomie. Już w najbliższym czasie spodziewamy się występów gwiazd, których koncerty są wielowarstwowym show, na którym nie może Was zabraknąć!

Fani mocnego, trash metalowego brzmienia będą mieli okazje nacieszyć uszy koncertem legendarnego zespołu Metallica, a niedługo później najwyższy poziom indie rocka zaprezentuje zespół Editors. Będziemy mieć również okazję zobaczyć występ Thirty Seconds to Mars, którzy odwiedzą nas podczas trasy koncertowej promującej najnowszą płytę. Majówka to natomiast czas Rag’n’Bone Man’a – najnowszego muzycznego odkrycia Wielkiej Brytanii. Ogromny przekrój muzyczny zaprezentują nam festiwale na najwyższym, światowym poziomie, między innymi Open’er Festival i Orange Warsaw Festival.

Polska stanie się także przystanią dla znanych na całym świecie raperów – Macklemore i G-Eazy rozbujają swoich fanów na warszawskim Torwarze. W spokojniejsze tony uderzy nostalgiczny James Blunt, a Lenny Kravitz zabierze słuchaczy na spacer po dźwiękach soulu, funku i rocku lat 60. i 70.

Wisienką na torcie będą na pewno koncerty Marilyna Mansona, The Rolling Stones oraz gwiazdorskiego małżeństwa, czyli Jay-Z i Beyoncé – osobowości, bez których rynek muzyczny nie wyglądałby tak, jak wygląda.