Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

PGE Narodowy, Warszawa
So, 28 wrz 2019
od 199.00 zł
Sprzedaj KUP
Sting

Sting

Tauron Arena Kraków, Kraków
So, 2 lis 2019
od 330 zł
Sprzedaj KUP
Sabaton

Sabaton

Torwar, Warszawa
Pt, 24 sty 2020
od 255 zł
Sprzedaj KUP
Legendy Metalu

Legendy Metalu

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław
26 wrz 2019 - 29 wrz 2019
od 70 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.