Sprzedaj bilety

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Bass Astral x Igo

Bass Astral x Igo

Gdańsk, Kraków, Poznań, Szczecin
15 lis 2019 - 30 lis 2019
od 85 zł
Sprzedaj KUP
Paweł Domagała

Paweł Domagała

Cieszyn, Warszawa, Kraków, Bielsko Biała, Zabrze, Wałbrzych, Wrocław, Pszów
15 lis 2019 - 19 gru 2019
od 75 zł
Sprzedaj KUP
Dido

Dido

Sala Ziemi, MTP, Poznań
So, 16 lis 2019
od 250 zł
Sprzedaj KUP
A-ha

A-ha

Torwar, Warszawa
Pn, 18 lis 2019
od 309 zł
Sprzedaj KUP

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.