Łódź - bilety

Położona w centralnej Polsce Łódź jest miastem na swój sposób tajemniczym – większość Polaków z odleglejszych rejonów nie postrzega go jako ciekawe, pewnie dlatego, że mało o nim wie. Tymczasem Łódź ma do zaoferowania o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Pomiędzy industrialnymi ulicami przechadza się wielu przyszłych aktorów i reżyserów, a łódzka Atlas Arena, będąca jedną z najpopularniejszych hal sportowo-widowiskowych w Polsce, przyciąga artystów i sportowców z całego świata!

W zeszłych latach w Łodzi mogliśmy zobaczyć występy różnych, często skrajnych wykonawców. Arena należała do Ennio Morricone – żywej legendy muzyki filmowej, który kolejny rok z rzędu odwiedził polską publikę. Mogliśmy być również świadkami prawdziwego show. Do Atlas Areny przybył kultowy zespół Queen z gościnnym udziałem Adama Lamberta. W Łodzi pojawili się także Depeche Mode.

Do Atlas Areny zawitała też reaktywowana niedawno grupa The Kelly Family - ponownie mogliśmy usłyszeć chwytające za serce kawałki pełne miłości. Na łódzkiej scenie usłyszeliśmy Thirty Seconds To Mars – amerykański zespół rockowy z porywającym tłumy aktorem i wokalistą na czele – Jaredem Leto. Mogliśmy też wybrać się na koncert hardrockowego zespołu – Scorpions.