Sprzedaj bilety

Łódź - bilety

Położona w centralnej Polsce Łódź jest miastem na swój sposób tajemniczym – większość Polaków z odleglejszych rejonów nie postrzega go jako ciekawe, pewnie dlatego, że mało o nim wie. Tymczasem Łódź ma do zaoferowania o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Pomiędzy industrialnymi ulicami przechadza się wielu przyszłych aktorów i reżyserów, a łódzka Atlas Arena, będąca jedną z najpopularniejszych hal sportowo-widowiskowych w Polsce, przyciąga artystów i spotowców z całego świata!

W zeszłym roku w Łodzi mogliśmy zobaczyć występy różnych, często skrajnych wykonawców. Październik był miesiącem należącym do Ennio Morricone – żywej legendy muzyki filmowej, który kolejny rok z rzędu odwiedził polską publikę. W listopadzie natomiast mogliśmy być świadkami prawdziwego show. Do Atlas Areny przybył kultowy zespół Queen z gościnnym udziałem Adama Lamberta. W Łodzi pojawili się także Depeche Mode – koncert odbył się 9 lutego, a ceny biletów dochodziły nawet do 759 zł!

Jakich wydarzeń muzycznych jesteśmy pewni w 2018 roku? Do Atlas Areny zawita na pewno reaktywowana niedawno grupa The Kelly Family. 7 kwietnia ponownie będziemy mogli usłyszeć chwytające za serce kawałki pełne miłości. Niecałe dwa tygodnie później, bo już 18 kwietnia na łódzką scenę usłyszymy Thirty Seconds To Mars – amerykański zespół rockowy z porywającym tłumy aktorem i wokalistą na czele – Jaredem Leto. W wakacje będziemy mogli wybrać się na koncert bardziej hardrockowego zespołu – Scorpions, który wystąpi 29 lipca w Atlas Arenie.