Sprzedaj bilety

Warszawa - bilety

Największa metropolia w Polsce, serce naszego społeczeństwa. To nie tylko wielotysięczne miasto, ale przede wszystkim kulturalne centrum kraju. Do Warszawy lgną wszyscy – aktorzy, muzycy, pisarze, artyści. Życie w stolicy nie jest najłatwiejsze, ale perspektywa uczestniczenia w nim przyciąga ludzi z całej Polski.

Trudno się temu dziwić, skoro Warszawa ma do zaoferowania tyle niesamowitych sal i obiektów wręcz stworzonych do organizacji koncertów: PGE Narodowy, teatr Palladium, halę Torwar czy tor wyścigów konnych Służewiec.

Spójrzmy na wydarzenia zeszłego roku – do naszej stolicy zawitały wielkie, międzynarodowe gwiazdy. 18 czerwca na PGE Narodowym mogliśmy posłuchać twórców niesamowicie dobrze przyjętego albumu A Head Full Of Dreams - zespołu Coldplay. Niedługo później, bo 21 lipca nasz stadion został przejęty przez kultową grupę Depeche Mode, a w listopadzie na warszawskim Torwarze mogliśmy zobaczyć brytyjski zespół Hurts, która podczas swojej wizyty w Polsce zagrał dwa koncerty. To tylko niewielka część tego, co działo się w zeszłym roku!

Co ciekawego zobaczymy i usłyszymy w roku 2018? Na razie wiemy, że 26 kwietnia będziemy mogli usłyszeć Macklemore’a promującego album Gemini na hali COS Torwar. 5 maja w tym samym miejscu zagra kultowy już Bryan Adams, a 5 dni po nim będziemy mogli oszaleć na punkcie G-Eazy’ego. W wakacje natomiast zobaczymy legendarnego Marilyna Mansona. Miesiąc później nasz kraj odwiedzą The Rolling Stones, a swój występ na 11 sierpnia zapowiedział także Ed Sheeran.

Nie można zapominać również o najgłośniejszym warszawskim festiwalu, jakim jest Orange Warsaw Festiwal. W tym roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zobaczymy takich artystów jak: Dua Lipa, Sam Smith, Tyler, The Creator czy Florence + The Machine, nie wspominając już o naszych rodzimych muzykach.