Warszawa - bilety

Największa metropolia w Polsce, serce naszego społeczeństwa. To nie tylko wielotysięczne miasto, ale przede wszystkim kulturalne centrum kraju. Do Warszawy lgną wszyscy – aktorzy, muzycy, pisarze, artyści. Życie w stolicy nie jest najłatwiejsze, ale perspektywa uczestniczenia w nim przyciąga ludzi z całej Polski.

Trudno się temu dziwić, skoro Warszawa ma do zaoferowania tyle niesamowitych sali i obiektów wręcz stworzonych do organizacji koncertów: PGE Narodowy, teatr Palladium, halę Torwar czy tor wyścigów konnych Służewiec.

Spójrzmy na wydarzenia z poprzednich lat – do naszej stolicy zawitały wielkie, międzynarodowe gwiazdy. Na Stadionie PGE Narodowym mogliśmy posłuchać twórców niesamowicie dobrze przyjętego albumu A Head Full Of Dreams - zespołu Coldplay. Niedługo później, nasz stadion został przejęty przez kultową grupę Depeche Mode, a na warszawskim Torwarze mogliśmy zobaczyć brytyjski zespół Hurts, który podczas swojej wizyty w Polsce zagrał dwa koncerty. To tylko niewielka część tego, co działo się w zeszłych latach!

Mogliśmy usłyszeć też Macklemore’a promującego album Gemini na hali COS Torwar. W tym samym miejscu zagrał kultowy już Bryan Adams, a zaraz po nim mogliśmy oszaleć na punkcie G-Eazy’ego. Nie raz wystąpił przed nami również legendarny Marilyn Manson. Nasz kraj odwiedzili nawet The Rolling Stones oraz Ed Sheeran!

Nie można zapominać również o najgłośniejszym warszawskim festiwalu, jakim jest Orange Warsaw Festiwal. W poprzednich latach na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zobaczyliśmy takich artystów, jak: Dua Lipa, Sam Smith, Tyler, The Creator czy Florence + The Machine, nie wspominając już o naszych rodzimych muzykach.