Poradnik kibica na EUROVOLLEY POLAND 2017: bilety, zniżki, porady dla siatkarskich kibców!

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w siatkówce 2017 zespół AleBilet przygotował specjalny poradnik dla kibiców! Mistrzostwa świata ME,co, gdzie, kiedy, czyli specjalny poradnik kibica. Mistrzostwa świata w siatkówce to ogromne wydarzenie oraz dużo emocji, co zrobić by ich sobie oszczędzić, w szczególności tych negatywnych?

Bilety

Pierwsza pula

Czytaj dalej...

Sprawdź 10, największych ciekawostek o zespole Coldplay, które warto znać przed koncertem w Polsce!

Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać! Brytyjski zespół muzyczny Coldplay, założony przez wokalistę Chrisa Martina i gitarzystę Jonny'ego Bucklanda, grający alternatywnego rocka, zagra 18 czerwca 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Coldplay wystąpi w ramach europejskiej trasy "A Head Full Of Dreams", która będzie promować najnowszy krążek grupy. Specjalnie

Czytaj dalej...

Metallica w Polsce 2018 · Ceny · Miejsce · Bilety

Metallica w Polsce w kwietniu 2018! Gdzie kupić bilety? Miejsce i harmonogram dystrybucji.

Metallica ogłosiła europejską część trasy koncertowej "WorldWired" promującą album "Hardwired… To Self-Destruct". Legendarny zespół zagra na Tauron Arenie Kraków, 28 kwietnia 2018 roku! Supportować koncert będzie Kvelertak!

Pamiętacie ich poprzednie koncerty w Polsce? Zawsze dawali niesamowite show!

Czytaj dalej...

The Prodigy headlinerem festiwalu Capital of Rock! Dowiedz się więcej: ceny biletów, miejsce, ciekawostki

Capital of Rock 2017 to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego roku.To już druga edycja festiwalu, która odbędzie się 19 sierpnia na Stadion Wrocław.

Organizatorzy bardzo długo podgrzewali atmosferę wydarzenia. W serwisach społecznościowych pojawiły się grafiki i gify, które były wskazówkami, kto zostanie główną gwiazdą festiwalu.

Headliner

Headlinerem Capital

Czytaj dalej...

Finał Intel Extreme Masters już niebawem! Dowiedz się więcej - bilety, miejsce, ciekawostki

Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters to impreza najwyższej rangi w e-sportowym świecie. Kolejny rok z rzędu finał mistrzostw odbędzie się w Katowickim Spodku. Rozgrywki w League of Legends odbędą się 25-26 lutego w Spodku. Z kolei decydujące zmagania Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCrafta II zaplanowano na kolejny weekend – 3-5

Czytaj dalej...