Skoki narciarskie w Zakopanem 2018

W listopadzie 2017 r. rozpoczął się jeden z najdłużej trwających, a zarazem najbardziej wymagający sezon skoków narciarskich. Za nami już inauguracja sezonu w Wiśle, gdzie drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Również on brylował na przełomie roku 2017/2018 w Turnieju Czterech Skoczni. Już za kilka dni rozpoczynają się Mistrzostwa Świata

Czytaj dalej...

Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun na 42. KSW w Łodzi

Kolejna wiadomość z ostatniej chwili o tegorocznej gali Konfrontacji Sztuk Walki obiega Internet. W mistrzowskim starciu stanie naprzeciwko siebie dwóch weteranów KSW: legendarny Mamed Khalidov i niezwykle ambitny Tomasz Nakturn. To niewątpliwie największe wydarzenie imprezy w łódzkiej Atlas Arena, na które z niecierpliwością wyczekują entuzjaści widowiskowych walk.

Khalidov podnosi rękawicę

Czytaj dalej...

Mecz towarzyski Polska – Chile w Poznaniu - Bilety

Mecz towarzyski Polska – Chile w Poznaniu
Jak ogłosił Maciej Sawicki, sekretarz Polskiego Związku Piłki Nożnej, polska reprezentacja narodowa poznała właśnie swojego ostatniego rywala w tegorocznych meczach towarzyskich – to drużyna Chile, piłkarze z Ameryki Południowej. Mecz został zaplanowany na dzień 8 czerwca 2018 i odbędzie się na INEA Stadion w Poznaniu

Czytaj dalej...

Popek vs Strachu na KSW 41 – ostatnia gala KSW w 2017 roku. Kto zawalczy oprócz nich?

Już 23 grudnia, czyli dzień przed Wigilią, w katowickim Spodku, odbędzie się prawdziwe święto dla fanów ostrej walki. Konfrontacja Sztuk Walki 41, czyli ostatnia gala w 2017 zapowiada niesamowite emocje, nie tylko z uwagi na pojedynek gwiazd – rapera i aktora, ale także innych bardzo mocnych zawodników.

Starcie gwiazd
Tomasz „Strachu”

Czytaj dalej...

Reprezentacja Polski zagra na Stadionie Śląskim!

PZPN oficjalnie ogłosił rozegranie meczu towarzyskiego z Koreą Południową na Stadionie Śląskim! Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 roku o godzinie 20.45.

Azjatycki rywal będzie idealnym przeciwnikiem dla podopiecznych Adama Nawałki przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, w których zmierzymy się między innymi z Japonią.

Czytaj dalej...

Mundial 2018 w Rosji - gdzie i jak kupić bilety?

Od dziś wszystko jest już jasne, reprezentacja Polski zmierzy się w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 z Senagalem, Kolumbią i Japonią! Fani biało-czerwonych mogą planować wyjazd na Mundial.

Polacy swoje mecze rozegrają:
19 czerwca 2018, wtorek 15:00 | Polska - Senegal | Otkrytiye Arena, Moskwa
24 czerwca 2018,

Czytaj dalej...