P!nk powraca do Polski!

Po ponad 15 latach do Polski wraca jedna z najbardziej znanych piosenkarek na całym świecie. W ramach europejskiej części tournée „Beautiful Trauma World Tour” P!nk zagra koncert w Warszawie. Show odbędzie się 20 lipca 2019 roku na Stadionie Narodowym.

Dobre wieści

Wokalistka dobrą nowinę oznajmiła za pomocą krótkiego wideo

Czytaj dalej...

Alan Walker - fenomen norweskiego DJ-a

W ciągu zaledwie 3 lat Alan Walker stworzył wyjątkową markę inspirującą całe pokolenie. Młody artysta, wykorzystując cyfrowy świat, tworzy radosne i harmoniczne melodie. Skąd wziął się fenomen chłopaka, który jako jeden z nielicznych muzyków przekroczył miliard odsłon na YouTube? Oto sylwetka Alana Walkera bez tajemnic!

Mógł zostać programistą

Alan Walker,

Czytaj dalej...

Years&Years – fenomen muzyki elektronicznej, który podbił listy przebojów

Gdy zespół ogłosił, że w lutym wraca do Polski po bardzo udanym występie na tegorocznym Openerze, wielbiciele oszaleli! Brytyjski band Years&Years jest kochany przede wszystkim za świetne elektroniczne brzmienia i niesamowitą koncertową atmosferę, która poruszy do tańca każdego, nawet najbardziej sztywnego fana.

Sukces od samego początku

Historia trzech

Czytaj dalej...

Elton John – niezwykła historia brytyjskiej legendy muzyki

Brytyjski piosenkarz, kompozytor i pianista jest dla świata prawdziwą legendą. Podczas trwającej przeszło 30 lat kariery, wydał ponad 30 płyt studyjnych, które sprzedały się w nakładzie przekraczającym 300 milionów. Elton John, poza imponującym dorobkiem artystycznym, jest jedną z najbarwniejszych postaci w historii muzyki. A wszystko to za sprawą obfitującej w

Czytaj dalej...

Najciekawsze koncerty w Polsce w 2019 roku

Z roku na rok coraz więcej zagranicznych artystów przyjeżdża do Polski, aby wystąpić przed ogromną publicznością. Niektórzy będą w naszym kraju już któryś raz, inni zaliczą debiut. Rok 2018 do tej pory obfitował w koncerty takich artystów jak Ed Sheeran, Depeche Mode, Beyonce czy Guns n’ Roses, a przed nami

Czytaj dalej...

Metallica zagra ponownie w Polsce!

Legenda heavy metalu, po niezwykle emocjonującym koncercie w Krakowie, wraca do Polski, by ponownie zagrać przed swoimi fanami. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 na Stadionie Narodowym i zabierze amatorów mocnych brzmień w niezapomnianą muzyczną podróż. Tego nie można przegapić!

Metallica – triumf kapeli i kolejna trasa koncertowa

Kultowy zespół z charyzmatycznym

Czytaj dalej...

The Rolling Stones – historia legendy

The Rolling Stones – historia legendy

The Rolling Stones to nie tylko zespół składający się z wybitnych muzyków. To również historia, o której warto mówić i wartości, o których warto pamiętać. „Stonesi” promowani byli jako przeciwieństwo Beatlesów. Ekipa z Mickiem Jaggerem na czele idealnie wkomponowywała się w ideę Sex & Drugs

Czytaj dalej...

Młodzi na scenie - najpopularniejsi artyści poniżej 25 roku życia

Do młodych świat należy - te stwierdzenie idealnie sprawdza się w branży muzycznej. Oto lista osób, które wyprzedane hale koncertowe, ogromną sławę i pieniądze doświadczyły jeszcze przed upływem 25 roku życia!

Justin Bieber

Ogromny talent kanadyjskiego piosenkarza został odkryty przez dyrektora marketingowego amerykańskiej wytwórni So Def Recordings w 2007 roku.

Czytaj dalej...

Lenny Kravitz – kolejny koncert w Polsce!

Lenny Kravitz, po fenomenalnym występie w Krakowie, wraca do Polski. Wirtuoz gitary zagra przed publicznością zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie już 8 maja 2019. Fani Lennego usłyszą elektryzujące riffy i z pewnością dadzą się porwać wyjątkowym umiejętnościom wokalnym muzyka z USA – tego nie można przegapić!

Lenny Kravitz – takie powroty lubimy

Czytaj dalej...