Lista przebojów – najlepsze koncerty 2019 w sezonie jesienno-zimowym

Tegoroczna jesień i zima pod względem koncertów zapowiadają się naprawdę ekscytująco. W czasie najchłodniejszych pór roku fanów muzyki będą rozgrzewać gwiazdy światowego formatu i wybitni rodzimi artyści. Jakie wydarzenia warto zanotować w kalendarzu? Wybraliśmy dla Was najlepsze i najciekawsze koncerty przewidziane na sezon jesień-zima 2019.

Sting

Polacy kochają Stinga z

Czytaj dalej...

Sting: My 10 best songs

Frontman The Police po roku przerwy wraca do Polski, tym razem w ramach trasy koncertowej zatytułowanej Sting: My songs. Wydarzenie odbędzie się 2 listopada na Tauron Arenie w Krakowie. Podczas koncertu Sting wykona swoje najlepsze piosenki, zarówno z kariery solowej, jak i z czasów The Police. Z tego względu zdecydowaliśmy

Czytaj dalej...

Michael Buble - 10 największych hitów

Michael Buble to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kanadyjskich piosenkarzy. Pochodzący z Burnaby wokalista niemalże każdy swój album pokrył platyną, a jeden krążek doczekał się certyfikatu diamentowej płyty za sprzedaż blisko miliona kopii w Kanadzie. Prezentujemy zestawienie 10 największych hitów wielokrotnego zdobywcy nagrody Grammy.  

Miłość przelana na papier – wizytówki Michaela Buble

Czytaj dalej...

Najlepsze letnie koncerty 2019 w Polsce

Na fanów muzyki w okresie wakacyjnym czeka mnóstwo występów, których nie można przegapić! Przed polską publicznością wystąpią największe zagraniczne gwiazdy ostatnich lat, ale również repertuar rodzimych artystów jest godny naszej uwagi. Podpowiadamy, na jakie koncerty warto wybrać się latem 2019 roku.

Na wszystkie koncerty bilety kupicie na AleBilet!

Festiwale i

Czytaj dalej...

10 Najlepszych Coverów

Zdajemy sobie sprawę, że to zestawienie może być bardzo subiektywne, jednak są takie wykonania, o których nie mamy świadomości, że są coverami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą najlepszych odtwórczych wersji utworów oryginalnych :)

1.       Panic! at the Disco – Bohemian Rhapsody

Klasyczny utwór, nieklasyczne wykonanie. Mimo tego bardzo zbliżone do

Czytaj dalej...

Elton John - 10 najpopularniejszych piosenek

Elton John w swoim dorobku artystycznym ma wiele niezapomnianych hitów. Blisko 60-letnia kariera brytyjskiego piosenkarza dobiega ku końcowi. Artysta ogłosił, że w 2020 roku zakończy działalność artystyczną i podsumuje ją tournée, na którym zagra swoje największe przeboje. Jakie utwory będą mogli usłyszeć fani m.in. w Polsce na trasie Farewell

Czytaj dalej...

Metallica - 10 najpopularniejszych piosenek

Metallica to jeden z najbardziej dochodowych i popularnych zespołów muzycznych na świecie. Przez blisko 40 lat działalności grupa wydała 12 albumów studyjnych, a nakład sprzedanych płyt zespołu tylko w USA przekroczył 100 milionów oficjalnych kopii. Zapraszamy do zestawienia 10 najpopularniejszych utworów amerykańskiego zespołu heavymetalowego z Los Angeles.

W 2019 roku

Czytaj dalej...