Sprzedaj bilety

Gdańsk - bilety

Gdańsk, malownicze miasto nad bałtycką zatoką, to częsty cel wakacyjnych podróży. Latem można bawić się i wypoczywać na piaszczystych plażach, ale gdańskie ulice tętnią życiem także poza sezonem urlopowym. Całe Trójmiasto słynie z tego, że często gości najznamienitszych artystów z całego świata!

Muzyczny rok 2017 rozpoczął się w Gdańsku od lutowego koncertu Roda Stewarta w Ergo Arenie. Kolejnym wydarzeniem był występ księcia latynoskiego brzmienia, czyli Enrique Iglesiasa, który 17 maja zagrał swoje najgorętsze przeboje w tej samej hali. Wakacje należały natomiast do sztandarowego festiwalu trójmiasta – Open’er Festival, który w tym roku zdecydowanie przyćmił wszystkie inne festiwale swoim lineupem. Mogliśmy zobaczyć między innymi takich artystów jak The Weekend, Lorde, Charli XCX, G-Eazy, Mac Miller czy Solange. Po gorącym sezonie letnim w Starym Maneżu wystąpił zwycięzca konkursu eurowizji z 2015 roku, czyli Måns Zelmerlöw.

Kto w tym roku odwiedzi nasze piękne wybrzeże? 9 marca w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim zagra Nosaj Thing – nastrojowy i bardzo liryczny amerykański muzyk, który współtworzył z wieloma sławnymi artystami, jak na przykład Kendrick Lamar czy Nocando. Ponadto we wrześniu będzie okazja do zobaczenia jednego z topowych fińskich zespołów – The Rasmus w swojej najnowszej trasie koncertowej odwiedzi Stary Maneż.

Nie można oczywiście pominąć okresu wakacyjnego, który prawdopodobnie znów będzie należał do Open’era. W tym roku do naszego kraju przyjadą Arctic Monkeys, Bruno Mars, Depeche Mode, Gorillaz, M? i wielu innych! Impreza odbędzie się w dobrze znanym fanom Open’era miejscu – na terenie Portu Lotniczego Gdynia – Kosakowo.