Sprzedaj bilety

Kraków - bilety

Kraków to najchętniej odwiedzane przez zagranicznych turystów polskie miasto. Bogata historia dawnej stolicy znana jest w całej Europie, a nawet dalej. Jednak to piękne miejsce położone w Małopolsce ma do zaoferowania o wiele więcej, niż tylko smoka Wawelskiego i pomniki królów. Obecnie to kulturalna kolebka i miejsce spotkań wielu ciekawych artystów.

Będąc w Krakowie bezapelacyjnie należy zatrzymać się w Tauron Arenie, która stała się najważniejszym koncertowym ośrodkiem tej części Polski. W sezonie letnim zainteresowaniem dorównuje jej teren Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Na początku zeszłego roku do Tauron Areny zawitała rockowa grupa Green Day. W trakcie wakacji w Krakowie pojawili się tacy artyści jak Ellie Goulding, Travis Schott czy Lana Del Rey, a wszystko to na Kraków Live Festiwal. Październik zdecydowanie należał do Imany, która skradła serca słuchaczy w Tauron Arenie. W styczniu do naszego kraju imprezowy klimat wprowadził David Guetta,, a 4 marca po raz kolejny pojawiła się autorka takich hitów jak Say You Love Me – Jessie Ware, która zagarnęła całą Tauron Arenę dla siebie.

Co jeszcze wydarzy się w Krakowie w 2018 roku? Pewnym jest, że zobaczymy reaktywowaną niedawno grupę muzyczną The Kelly Family, która zagra 8 kwietnia w Tauron Arenie. Poza nimi pojawią się legendarne zespoły charakteryzujące się ciężkim brzmieniem – 28 kwietnia odbędzie się koncert grupy Metallica, a w wakacje, 27 i 28 lipca zagrają dla nas Iron Maiden.

Flagowy festiwal Krakowa także ma coś ciekawego do zaoferowania. W 2018 na Kraków Live Festiwal zobaczymy między innymi takie postacie jak Kendrick Lamar, Martin Garrix czy Die Antwoord. Jak co roku cała impreza odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.