Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Koncert Muzyki Przedwojennej

Koncert Muzyki Przedwojennej

Kijów Centrum, Kraków
pt., 9 paź 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Piwnica pod Baranami, Kraków
czw., 22 paź 2020
od 75 zł
Sprzedaj KUP
The Simon & Garfunkel Story

The Simon & Garfunkel Story

Poznań, Zabrze, Wrocław
11 lis 2020 - 14 lis 2020
od 100.00 zł
Sprzedaj KUP
Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Warszawa, Kraków
21 lis 2020 - 21 sie 2021
od 209 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok oraz romantyzm już dawno mamy za sobą, to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna w odsłuchu, ale pozwala również się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, często odwiedza nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent czaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego każde show obfituje w żarty oraz dowcip charakterystyczny dla André.

Jednak na polskiej scenie muzycznej mamy okazję zobaczyć też trochę inną odsłonę muzyki klasycznej - połączoną z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor oraz autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!