Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Łódź
24 May 2018 - 26 May 2018
od 180 zł
Sprzedaj KUP
King Crimson

King Crimson

Kraków, Poznań
13 Jun 2018 - 18 Jun 2018
od 250 zł
Sprzedaj KUP
Alexander Liebreich

Alexander Liebreich

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Katowice
Fri, 11 May 2018
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP
Quatuor Ebène

Quatuor Ebène

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Katowice
Tue, 15 May 2018
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok i romantyzm już dawno mamy za sobą to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna do słuchania, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, ponownie odwiedzi nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent oczaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego show – jak zresztą każde – obfitować będzie w żarty i dowcip charakterystyczny dla André.

W maju zobaczymy trochę inną odsłonę muzyki klasycznej, ponieważ będzie ona połączona z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor i autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!