Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

King Crimson

King Crimson

Teatr Roma, Warszawa
26 cze 2019 - 27 cze 2019
od 585 zł
Sprzedaj KUP
Philippe Jaroussky

Philippe Jaroussky

ICE Kraków Congress Center, Kraków
Śr, 3 lip 2019
od 80 zł
Sprzedaj KUP
Il Divo

Il Divo

Atlas Arena, Łódź
So, 20 lip 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa, Warszawa
9 sie 2019 - 8 wrz 2019
od 315 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok i romantyzm już dawno mamy za sobą to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna do słuchania, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, ponownie odwiedzi nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent oczaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego show – jak zresztą każde – obfitować będzie w żarty i dowcip charakterystyczny dla André.

W maju zobaczymy trochę inną odsłonę muzyki klasycznej, ponieważ będzie ona połączona z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor i autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!