Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

ICE Kraków Congress Center, Kraków
N, 11 paź 2020
od 149 zł
Sprzedaj KUP
Il Divo

Il Divo

Tauron Arena Kraków, Kraków
Pt, 6 lis 2020
od 330 zł
Sprzedaj KUP
Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Warszawa, Kraków
21 lis 2020 - 21 sie 2021
od 199 zł
Sprzedaj KUP
André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Łódź
16 cze 2021 - 19 cze 2021
od 350 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok oraz romantyzm już dawno mamy za sobą, to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna w odsłuchu, ale pozwala również się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, często odwiedza nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent czaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego każde show obfituje w żarty oraz dowcip charakterystyczny dla André.

Jednak na polskiej scenie muzycznej mamy okazję zobaczyć też trochę inną odsłonę muzyki klasycznej - połączoną z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor oraz autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!