Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Koncert Wiedeński

Koncert Wiedeński

Sopot, Lublin, Kraków, Toruń, Olsztyn, Wrocław, Łódź
11 lut 2023 - 29 lip 2023
od 159 zł
Sprzedaj KUP
Radzimir Dębski

Radzimir Dębski

Warszawa, Wrocław
20 lut 2023 - 29 mar 2023
od 210 zł
Sprzedaj KUP
Koncert symfoniczny

Koncert symfoniczny

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa, Warszawa
sob., 25 mar 2023
od 35 zł
Sprzedaj KUP
Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie

Lublin, Warszawa, Szczecin, Poznań, Toruń, Koszalin
1 kwi 2023 - 3 wrz 2023
od 90 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok oraz romantyzm już dawno mamy za sobą, to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna w odsłuchu, ale pozwala również się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, często odwiedza nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent czaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego każde show obfituje w żarty oraz dowcip charakterystyczny dla André.

Jednak na polskiej scenie muzycznej mamy okazję zobaczyć też trochę inną odsłonę muzyki klasycznej - połączoną z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor oraz autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!