Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Scream Inc

Scream Inc

Radio Lublin Studio im. Budki Suflera, Lublin
sob., 13 kwi 2024
od 57,5 zł
Sprzedaj KUP
Muzyka do filmu 'Chłopi'

Muzyka do filmu 'Chłopi'

Lublin, Łódź
21 kwi 2024 - 22 kwi 2024
od 207 zł
Sprzedaj KUP
Jakub Józef Orliński

Jakub Józef Orliński

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa, Warszawa
wt., 7 maj 2024
od 287,5 zł
Sprzedaj KUP
The World of Hans Zimmer

The World of Hans Zimmer

Tauron Arena Kraków, Kraków
niedz., 12 maj 2024
od 494,5 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok oraz romantyzm już dawno mamy za sobą, to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna w odsłuchu, ale pozwala również się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, często odwiedza nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent czaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego każde show obfituje w żarty oraz dowcip charakterystyczny dla André.

Jednak na polskiej scenie muzycznej mamy okazję zobaczyć też trochę inną odsłonę muzyki klasycznej - połączoną z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor oraz autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!