Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

ICE Kraków Congress Center, Kraków
pon., 13 gru 2021
od 99 zł
Sprzedaj KUP
Hans Zimmer

Hans Zimmer

Kraków, Praga, Łódź
13 lut 2022 - 8 mar 2022
od 400 zł
Sprzedaj KUP
Scorpions's Songs Symphonic

Scorpions's Songs Symphonic

Warszawa, Kraków
3 mar 2022 - 19 cze 2022
od 130 zł
Sprzedaj KUP
André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Łódź
7 cze 2022 - 11 cze 2022
od 260 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok oraz romantyzm już dawno mamy za sobą, to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna w odsłuchu, ale pozwala również się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, często odwiedza nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent czaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego każde show obfituje w żarty oraz dowcip charakterystyczny dla André.

Jednak na polskiej scenie muzycznej mamy okazję zobaczyć też trochę inną odsłonę muzyki klasycznej - połączoną z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor oraz autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!