Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

10 Tenorów

10 Tenorów

Lublin, Kraków, Wrocław
4 mar 2020 - 22 mar 2020
od 80 zł
Sprzedaj KUP
Agnes Obel

Agnes Obel

Gdańsk, Warszawa
15 mar 2020 - 28 sie 2020
od 450 zł
Sprzedaj KUP
Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

Orcheston - Gromee z orkiestrą symfoniczną

ICE Kraków Congress Center, Kraków
Śr, 18 mar 2020
od 260 zł
Sprzedaj KUP
André Rieu

André Rieu

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Łódź
17 cze 2020 - 20 cze 2020
od 350 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok i romantyzm już dawno mamy za sobą to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna do słuchania, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, ponownie odwiedzi nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent oczaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego show – jak zresztą każde – obfitować będzie w żarty i dowcip charakterystyczny dla André.

W maju zobaczymy trochę inną odsłonę muzyki klasycznej, ponieważ będzie ona połączona z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor i autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!