Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Marek Torzewski

Marek Torzewski

Aula Uniwersytetu Poznańskiego, Poznań
N, 20 paź 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Sarah Brightman

Sarah Brightman

Torwar, Warszawa
Śr, 6 lis 2019
od 300 zł
Sprzedaj KUP
The World of Hans Zimmer

The World of Hans Zimmer

Ergo Arena, Gdańsk
Śr, 20 lis 2019
od 540 zł
Sprzedaj KUP
Peter Bence

Peter Bence

Kraków, Poznań, Zabrze
23 wrz 2019 - 24 lis 2019
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok i romantyzm już dawno mamy za sobą to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna do słuchania, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, ponownie odwiedzi nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent oczaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego show – jak zresztą każde – obfitować będzie w żarty i dowcip charakterystyczny dla André.

W maju zobaczymy trochę inną odsłonę muzyki klasycznej, ponieważ będzie ona połączona z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor i autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!