Sprzedaj bilety

Muzyka klasyczna - bilety na wybrane imprezy

Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie

Warszawa, Szczecin, Poznań, Katowice, Rybnik, Wrocław, Częstochowa
20 Jan 2019 - 9 Aug 2019
od 115 zł
Sprzedaj KUP
Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Gdańsk, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Katowice, Bydgoszcz
21 Jan 2019 - 21 Mar 2019
od 119 zł
Sprzedaj KUP
Andrea Bocelli

Andrea Bocelli

Gdańsk, Poznań
26 Jan 2019 - 11 May 2019
od 190 zł
Sprzedaj KUP
Wodecki Symfonicznie

Wodecki Symfonicznie

Warszawa, Łódź
28 Jan 2019 - 4 Mar 2019
od 160 zł
Sprzedaj KUP

Muzyka klasyczna - bilety na wszystkie imprezy

Mozart, Bach, Beethoven… Tych nazwisk nie da się nie znać. I chociaż barok i romantyzm już dawno mamy za sobą to muzyka klasyczna nadal przyciąga - tak samo słuchaczy, jak i koneserów gatunku. Oparta na symetrii i równowadze jest nie tylko bardzo przyjemna do słuchania, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

André Rieu, znany jako król walca, ponownie odwiedzi nasz kraj. Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent oczaruje publiczność radością bijącą z grania, a jego show – jak zresztą każde – obfitować będzie w żarty i dowcip charakterystyczny dla André.

W maju zobaczymy trochę inną odsłonę muzyki klasycznej, ponieważ będzie ona połączona z rockiem progresywnym. Zespół King Crimson od wielu lat łączy wpływy różnych gatunków, aby zachwycać fanów coraz to nowymi brzmieniami. Chociaż skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, to ich występy są niezmiennie hipnotyzujące i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Występ artysty takiego formatu jak Andrea Bocielli jest pozycją obowiązkową na liście must see każdego słuchacza. Ten śpiewak, kompozytor i autor piosenek ma na swoim koncie aż czternaście albumów studyjnych i nie zapowiada się, aby na tym miał zakończyć!