Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Kortez

Kortez

Zakopane, Opole, Wisła, Ustroń, Siemianowice Śląskie, Karpacz, Żywiec
2 sie 2019 - 15 sie 2019
od 99 zł
Sprzedaj KUP
Game of Thrones - in concert

Game of Thrones - in concert

Sala Ziemi, MTP, Poznań
Pn, 5 sie 2019
od 229 zł
Sprzedaj KUP
Cavetown

Cavetown

Klub Proxima, Warszawa
Cz, 15 sie 2019
od 96 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

PGE Narodowy, Warszawa
So, 28 wrz 2019
od 250 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów zagra w 2019 roku w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie tego sezonu, Bass Astral x Igo, wyprzedał w tym roku już 6 koncertów na sam kwiecień. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo na pewno przełożą się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Natomiast czerwiec należeć będzie do kultowego zespołu Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. W tym miesiącu swój występ przed polską publicznością da także kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

W październiku, na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpi fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek już niedługo zachwyci swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.