Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Bass Astral x Igo

Bass Astral x Igo

Gdańsk, Warszawa, Lublin, Kraków, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Wrocław, Łódź
31 mar 2020 - 26 kwi 2020
od 195 zł
Sprzedaj KUP
Quebonafide

Quebonafide

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław
1 kwi 2020 - 27 kwi 2020
od 110 zł
Sprzedaj KUP
Taco Hemingway

Taco Hemingway

Gdańsk, Lublin, Poznań, Toruń, Wrocław, Łódź
4 kwi 2020 - 20 sie 2020
od 99 zł
Sprzedaj KUP
Health

Health

Zet Pe Te, Kraków
N, 19 kwi 2020
od 40 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów zagra w 2019 roku w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie tego sezonu, Bass Astral x Igo, wyprzedał w tym roku już 6 koncertów na sam kwiecień. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo na pewno przełożą się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Natomiast czerwiec należeć będzie do kultowego zespołu Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. W tym miesiącu swój występ przed polską publicznością da także kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

W październiku, na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpi fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek już niedługo zachwyci swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.