Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

PRO8L3M

PRO8L3M

Gdańsk, Warszawa, Katowice, Toruń, Kielce, Wrocław
20 lut 2020 - 24 kwi 2020
od 240 zł
Sprzedaj KUP
Zejman i Garkumpel

Zejman i Garkumpel

Kijów Centrum, Kraków
Pt, 21 lut 2020
od 40 zł
Sprzedaj KUP
Mata

Mata

Gdańsk, Lublin, Warszawa, Poznań, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław
22 lut 2020 - 4 kwi 2020
od 295 zł
Sprzedaj KUP
Miuosh

Miuosh

Bydgoszcz, Wrocław
22 lut 2020 - 27 lut 2020
od 80 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów zagra w 2019 roku w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie tego sezonu, Bass Astral x Igo, wyprzedał w tym roku już 6 koncertów na sam kwiecień. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo na pewno przełożą się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Natomiast czerwiec należeć będzie do kultowego zespołu Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. W tym miesiącu swój występ przed polską publicznością da także kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

W październiku, na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpi fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek już niedługo zachwyci swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.