Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Tymek

Tymek

Ptaszek w Klatce Music Club, Ostrowiec Świętokrzyski
Cz, 12 gru 2019
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP
Kortez

Kortez

Cieszyn, Warszawa, Toruń, Olsztyn, Rybnik, Kielce, Łódź, Częstochowa, Włocławek, Gdańsk, Iława, Lublin, Kraków, Szczecin, Poznań, Zabrze, Bydgoszcz, Gdynia, Grudziądz, Zawiercie
12 lis 2019 - 27 sty 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Bass Astral x Igo

Bass Astral x Igo

Gdańsk, Kraków, Poznań, Szczecin
15 lis 2019 - 30 lis 2019
od 85 zł
Sprzedaj KUP
Dido

Dido

Sala Ziemi, MTP, Poznań
So, 16 lis 2019
od 250 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów zagra w 2019 roku w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie tego sezonu, Bass Astral x Igo, wyprzedał w tym roku już 6 koncertów na sam kwiecień. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo na pewno przełożą się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Natomiast czerwiec należeć będzie do kultowego zespołu Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. W tym miesiącu swój występ przed polską publicznością da także kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

W październiku, na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpi fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek już niedługo zachwyci swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.