Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Kortez

Kortez

Żnin, Warszawa, Kępno, Bielsko Biała, Przemyśl, Rybnik, Wrocław, Zabrze, Rzeszów, Konin, Dąbrowa Górnicza, Kalisz, Piła, Krosno
17 maj 2021 - 30 cze 2021
od 175 zł
Sprzedaj KUP
Boris Brejcha

Boris Brejcha

Twierdza Modlin, Nowy Dwór Mazowiecki
pt., 25 cze 2021
od 179 zł
Sprzedaj KUP
Ghostemane

Ghostemane

Gdańsk, Warszawa, Kraków
26 wrz 2021 - 24 lis 2021
od 90 zł
Sprzedaj KUP
Scooter

Scooter

Warszawa, Katowice, Wrocław
25 paź 2021 - 30 paź 2021
od 100 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów gra w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie ostatniego czasu, Bass Astral x Igo, wyprzedaje wszystkie koncerty po kolei. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo przekładają się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Do Polski zawitał także Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. Ostatnio przed polską publicznością polubił występować też kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

Na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpił niedawno fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek zachwycił swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.