Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Instytut

Instytut

Instytut Energetyki, Warszawa
27 wrz 2019 - 28 wrz 2019
od 90 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

PGE Narodowy, Warszawa
So, 28 wrz 2019
od 199.00 zł
Sprzedaj KUP
David Garrett

David Garrett

Gdańsk, Kraków, Łódź
4 paź 2019 - 6 paź 2019
od 199 zł
Sprzedaj KUP
Little Big

Little Big

Gdańsk, Kraków, Poznań
4 paź 2019 - 8 paź 2019
od 80 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Nie każdego artystę da się jednoznacznie zaszufladkować i przypisać do danego gatunku muzycznego. Niektórzy wykonawcy są tak unikatowi, że swoją muzyką tworzą własny, odrębny nurt. Sporo takich artystów zagra w 2019 roku w Polsce.

Absolutny hit i odkrycie tego sezonu, Bass Astral x Igo, wyprzedał w tym roku już 6 koncertów na sam kwiecień. Niesamowicie duże zainteresowanie zespołem oraz jego pasja i zaangażowanie podczas grania na żywo na pewno przełożą się na niezapomniane doznania na występach Bass Astral x Igo!

Natomiast czerwiec należeć będzie do kultowego zespołu Dead Can Dance, który wyprzedał dwa Torwary dzień po dniu! Jest to obowiązkowy punkt koncertowy każdego fana mrocznych i nieco gotyckich klimatów. W tym miesiącu swój występ przed polską publicznością da także kolumbijski idol nastolatek – Maluma!

W październiku, na aż 3 koncertach po raz pierwszy w Polsce, wystąpi fenomenalny wirtuoz skrzypiec - David Garrett. Wybitny skrzypek już niedługo zachwyci swoich fanów, a przede wszystkim fanki, wirtuozerią, niezwykłym talentem, a także nietuzinkową urodą.