Sprzedaj bilety

Inne - bilety na wybrane imprezy

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Zbigniew Preisner i Przyjaciele

Gdańsk, Poznań, Toruń
16 Jan 2019 - 19 Jan 2019
od 225 zł
Sprzedaj KUP
Aurora

Aurora

Klub Palladium, Warszawa
Fri, 18 Jan 2019
od 230 zł
Sprzedaj KUP
Kortez

Kortez

Warszawa, Bydgoszcz, Gdynia
21 Jan 2019 - 25 Jan 2019
od 295 zł
Sprzedaj KUP
Yungblud

Yungblud

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Tue, 22 Jan 2019
od 210 zł
Sprzedaj KUP

Inne - bilety na wszystkie imprezy

Istnieje wielu artystów, których bardzo ciężko jest skategoryzować. Grają muzykę tak specyficzną, że sami mogliby stać się nowym gatunkiem. Wiele takich wybitnych jednostek i zespołów zagra w tym roku w naszym kraju.

Cieszący się niesłabnącą popularnością Kortez zagra serię koncertów, podczas których ciężko będzie powstrzymać wzruszenie. Jego ostatnia płyta to muzyczny zapis miłości – lepszych, gorszych jej stron, różnych stanów i emocji.

Na emocjach zagra nam także Kayah, która po 17 latach znów stanie na warszawskim Służewcu wraz z Bregovic’em. Ich nowy projekt zatytułowany jest Kayah & Bregović Wedding & Funeral Band, co sugeruje, że możemy spodziewać się ogromnego rozstrzału tematycznego.

Znajdzie się coś również dla fanów muzyki elektronicznej. Nasz rodzimy zespół The Dumplings pokaże klasę podczas występów z orkiestrą w trzech dużych polskich miastach – Poznaniu, Krakowie i Łódzi. Zawita do nas także zespół muzyczny z Islandii - GusGus, który został niesamowicie dobrze przyjęty na płockim festiwalu Audioriver.