Sprzedaj bilety

Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

Gdańsk, Lublin, Warszawa, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Olsztyn, Łódź, Wrocław
23 maj 2021 - 22 lip 2021
od 250 zł
Sprzedaj KUP
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Warszawa, Szczecin, Gliwice, Poznań, Toruń, Grudziądz, Wojkowice
29 maj 2021 - 4 gru 2021
od 150 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Suwałki, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Toruń, Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Łódź, Wrocław
30 maj 2021 - 25 wrz 2021
od 149 zł
Sprzedaj KUP
Sanah

Sanah

Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Bielsko Biała, Katowice, Toruń, Radom, Kielce, Łódź, Wrocław, Częstochowa, Gdańsk, Białystok, Lublin, Kraków, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów
1 cze 2021 - 12 wrz 2021
od 199 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.