Sprzedaj bilety

Pop i Rock - bilety na wybrane imprezy

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Oława, Jarocin, Rzeszów, Nysa, Starachowice, Wolbrom, Chodzież, Żyrardów
23 kwi 2019 - 18 maj 2019
od 170 zł
Sprzedaj KUP
Bars and Melody

Bars and Melody

Gdańsk, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice
25 kwi 2019 - 12 maj 2019
od 65 zł
Sprzedaj KUP
Chris Norman

Chris Norman

Gdańsk, Katowice
26 kwi 2019 - 28 kwi 2019
od 70 zł
Sprzedaj KUP
Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

Torwar, Warszawa
Pt, 26 kwi 2019
od 99 zł
Sprzedaj KUP

Pop i Rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność energią.

W tym roku do Polski przyjedzie grono kultowych grup muzyki rockowej. Jako pierwszy zagra legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Zaraz potem na dwóch koncertach w Polsce pojawi się Bryan Adams. Kolejny raz do Polski zawita także Muse ze swoją nową płytą. Natomiast lipiec 2019 będzie należał do Bon Jovi oraz Pink, promującej swój nowy krążek.

Gwiazd pop-kultury również nie zabranie w Polsce w 2019 roku. Już w marcu ponownie zagra u nas Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna, który da w maju swój ostatni koncert w naszym kraju. W czerwcu zagościmy zespół Maroon 5, a we wrześniu przed rzeszą swoich fanów wystąpi Ariana Grande. W 2019 roku mamy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé.