Sprzedaj bilety

Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Rzeszów
7 sie 2020 - 2 gru 2020
od 195 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Warszawa, Toruń, Chorzów, Rybnik, Wrocław, Łódź, Białystok, Suwałki, Gdańsk, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza
1 wrz 2020 - 19 cze 2021
od 85 zł
Sprzedaj KUP
Roztańczony PGE Narodowy

Roztańczony PGE Narodowy

PGE Narodowy, Warszawa
So, 26 wrz 2020
od 89 zł
Sprzedaj KUP
Perfect

Perfect

Gdańsk, Kraków, Gliwice, Poznań, Wrocław
2 paź 2020 - 10 gru 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.