Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Paweł Domagała

Paweł Domagała

Gdańsk, Białystok, Poznań, Katowice, Bydgoszcz, Płock, Rzeszów, Łódź, Częstochowa
26 lis 2022 - 19 gru 2022
od 70 zł
Sprzedaj KUP
Julia Żugaj

Julia Żugaj

Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław
26 lis 2022 - 17 gru 2022
od 270 zł
Sprzedaj KUP
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Praga Centrum, Warszawa
sob., 26 lis 2022
od 109 zł
Sprzedaj KUP
Kult

Kult

Spodek, Katowice
sob., 26 lis 2022
od 90 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.