Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Krystian Ochman

Krystian Ochman

Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Zabrze, Biała Podlaska
6 lip 2022 - 29 paź 2022
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Queen + Adam Lambert

Queen + Adam Lambert

Paryż, Madryt
6 lip 2022 - 13 lip 2022
od 500 zł
Sprzedaj KUP
Waterparks

Waterparks

Klub Proxima, Warszawa
śr., 6 lip 2022
od 40 zł
Sprzedaj KUP
Coldplay

Coldplay

Warszawa, Berlin
8 lip 2022 - 12 lip 2022
od 400 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.