Sprzedaj bilety

Pop i Rock - bilety na wybrane imprezy

Duff McKagan

Duff McKagan

Klub Stodoła, Warszawa
Cz, 22 sie 2019
od 50 zł
Sprzedaj KUP
Hozier

Hozier

Klub Palladium, Warszawa
So, 7 wrz 2019
od 595 zł
Sprzedaj KUP
Queen Symfonicznie

Queen Symfonicznie

Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa, Warszawa
N, 8 wrz 2019
od 350 zł
Sprzedaj KUP
Another Pink Floyd

Another Pink Floyd

Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego, Rzeszów
N, 15 wrz 2019
od 70 zł
Sprzedaj KUP

Pop i Rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność energią.

W tym roku do Polski przyjedzie grono kultowych grup muzyki rockowej. Jako pierwszy zagra legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Zaraz potem na dwóch koncertach w Polsce pojawi się Bryan Adams. Kolejny raz do Polski zawita także Muse ze swoją nową płytą. Natomiast lipiec 2019 będzie należał do Bon Jovi oraz Pink, promującej swój nowy krążek.

Gwiazd pop-kultury również nie zabranie w Polsce w 2019 roku. Już w marcu ponownie zagra u nas Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna, który da w maju swój ostatni koncert w naszym kraju. W czerwcu zagościmy zespół Maroon 5, a we wrześniu przed rzeszą swoich fanów wystąpi Ariana Grande. W 2019 roku mamy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé.