Sprzedaj bilety

Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Szczecin, Toruń, Grudziądz, Wojkowice
4 lut 2021 - 22 kwi 2021
od 200 zł
Sprzedaj KUP
Lao Che

Lao Che

Białystok, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice, Toruń, Płock, Łódź, Wrocław, Gomunice, Włocławek
12 lut 2021 - 17 gru 2021
od 120 zł
Sprzedaj KUP
Kult

Kult

Warszawa, Kraków, Gliwice, Katowice, Koszalin, Łódź, Wrocław
13 lut 2021 - 25 kwi 2021
od 210 zł
Sprzedaj KUP
Harry Styles

Harry Styles

Tauron Arena Kraków, Kraków
czw., 25 lut 2021
od 999 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.