Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska

Gdańsk, Lublin, Warszawa, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź
28 mar 2023 - 25 maj 2023
od 110 zł
Sprzedaj KUP
Myslovitz

Myslovitz

Klub Stodoła, Warszawa
śr., 29 mar 2023
od 60 zł
Sprzedaj KUP
Kult

Kult

Warszawa, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz
29 mar 2023 - 18 lis 2023
od 150 zł
Sprzedaj KUP
Brodka

Brodka

Gdańsk, Warszawa, Wrocław
29 mar 2023 - 28 kwi 2023
od 80 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.