Sprzedaj bilety

Pop i Rock - bilety na wybrane imprezy

Suzanne Vega

Suzanne Vega

Klub Stodoła, Warszawa
Pn, 17 cze 2019
od 20 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Tauron Arena Kraków, Kraków
Wt, 18 cze 2019
od 150 zł
Sprzedaj KUP
Kurt Vile & The Violators

Kurt Vile & The Violators

Klub Proxima, Warszawa
Śr, 19 cze 2019
od 90 zł
Sprzedaj KUP
Bryan Adams

Bryan Adams

Gdańsk, Wrocław
21 cze 2019 - 22 cze 2019
od 200 zł
Sprzedaj KUP

Pop i Rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność energią.

W tym roku do Polski przyjedzie grono kultowych grup muzyki rockowej. Jako pierwszy zagra legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Zaraz potem na dwóch koncertach w Polsce pojawi się Bryan Adams. Kolejny raz do Polski zawita także Muse ze swoją nową płytą. Natomiast lipiec 2019 będzie należał do Bon Jovi oraz Pink, promującej swój nowy krążek.

Gwiazd pop-kultury również nie zabranie w Polsce w 2019 roku. Już w marcu ponownie zagra u nas Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna, który da w maju swój ostatni koncert w naszym kraju. W czerwcu zagościmy zespół Maroon 5, a we wrześniu przed rzeszą swoich fanów wystąpi Ariana Grande. W 2019 roku mamy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé.