Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

Atlas Arena, Łódź
wt., 23 lip 2024
od 333,5 zł
Sprzedaj KUP
Coldplay

Coldplay

Düsseldorf, Monachium, Wiedeń
23 lip 2024 - 25 sie 2024
od 1 035 zł
Sprzedaj KUP
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Lublin, Warszawa, Poznań, Szczecin, Katowice, Gdynia, Rzeszów, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski
25 lip 2024 - 18 gru 2024
od 97,75 zł
Sprzedaj KUP
Europe

Europe

PGE Narodowy, Warszawa
pt., 26 lip 2024
od 166,75 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.