Sprzedaj bilety

Pop i Rock - bilety na wybrane imprezy

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy

Warszawa, Poznań, Zielona Góra, Rzeszów, Gdynia, Częstochowa
29 mar 2020 - 17 maj 2020
od 120 zł
Sprzedaj KUP
LemON

LemON

Teatr Roma, Warszawa
Śr, 8 kwi 2020
od 130 zł
Sprzedaj KUP
MARUV

MARUV

Klub Palladium, Warszawa
So, 11 kwi 2020
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Kwiat Jabłoni

Kwiat Jabłoni

Gdańsk, Warszawa
14 kwi 2020 - 22 kwi 2020
od 185 zł
Sprzedaj KUP

Pop i Rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność energią.

W tym roku do Polski przyjedzie grono kultowych grup muzyki rockowej. Jako pierwszy zagra legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Zaraz potem na dwóch koncertach w Polsce pojawi się Bryan Adams. Kolejny raz do Polski zawita także Muse ze swoją nową płytą. Natomiast lipiec 2019 będzie należał do Bon Jovi oraz Pink, promującej swój nowy krążek.

Gwiazd pop-kultury również nie zabranie w Polsce w 2019 roku. Już w marcu ponownie zagra u nas Florence and the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna, który da w maju swój ostatni koncert w naszym kraju. W czerwcu zagościmy zespół Maroon 5, a we wrześniu przed rzeszą swoich fanów wystąpi Ariana Grande. W 2019 roku mamy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé.