Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

Mrozu

Mrozu

Warszawa, Bielsko Biała, Katowice, Toruń, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Białystok, Lublin, Kraków, Szczecin, Poznań, Gdynia
2 paź 2023 - 14 kwi 2024
od 349 zł
Sprzedaj KUP
Kortez

Kortez

Cieszyn, Ostrołęka, Warszawa, Bielsko Biała, Katowice, Radom, Kielce, Chrzanów, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Oświęcim, Białystok, Suwałki, Kraków, Poznań, Zabrze, Gdynia, Kalisz, Zawiercie
2 paź 2023 - 9 gru 2023
od 129 zł
Sprzedaj KUP
Hania Rani

Hania Rani

Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław
2 paź 2023 - 8 paź 2023
od 180 zł
Sprzedaj KUP
Myslovitz

Myslovitz

Zmiana Klimatu, Białystok
pt., 6 paź 2023
od 50 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.