Sprzedaj bilety

Pop i rock - bilety na wybrane imprezy

sanah

sanah

Warszawa, Szczecin, Wrocław
27 maj 2022 - 8 cze 2022
od 273 zł
Sprzedaj KUP
Jethro Tull

Jethro Tull

Gdańsk, Warszawa, Poznań
28 maj 2022 - 30 maj 2022
od 220 zł
Sprzedaj KUP
Krystian Ochman

Krystian Ochman

Warszawa, Kraków, Bielsko Biała, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Zabrze, Wrocław, Łódź, Biała Podlaska
28 maj 2022 - 11 wrz 2022
od 195 zł
Sprzedaj KUP
James Blunt

James Blunt

Atlas Arena, Łódź
niedz., 29 maj 2022
od 150 zł
Sprzedaj KUP

Pop i rock - bilety na wszystkie imprezy

Koncerty popowe oraz rockowe to zazwyczaj najbardziej dopracowane wydarzenia zarówno pod kątem dźwiękowym, jak i wizualnym. Artyści muzyki pop nie szczędzą na choreografii i show, a zespoły rockowe zarażają publiczność swoją energią.

Do Polski zdążyło już przyjechać grono kultowych grup muzyki rockowej. Przykładowo legendarny zespół KISS w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej. Nawet na dwóch koncertach w jednym roku w Polsce potrafi pojawić się Bryan Adams. Do Polski wraca także chętnie Muse ze swoim co raz to nowszym materiałem. Stadion PGE Narodowy należał już też do Bon Jovi oraz Pink, promujących swoje nowe wydawnictwa.

Gwiazd pop-kultury również u nas pod dostatkiem. Nasz kraj szczególnie upodobała sobie Florence + the Machine. Polska znalazła się też na liście pożegnalnej trasy Eltona Johna. Gościliśmy już zespół Maroon 5, a w najbliższej przyszłości mamy nadzieję na występ Ariany Grande. W poprzednich latach mieliśmy szansę uczestniczyć także w dwóch koncertach Michaela Bublé, a przed nami takie wydarzenia, jak Harry Styles, czy legendarna Celine Dion.