Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Korn

Korn

Torwar, Warszawa
pon., 31 maj 2021
od 300 zł
Sprzedaj KUP
Iron Maiden

Iron Maiden

Warszawa, Praga, Berlin
11 cze 2021 - 30 cze 2021
od 350 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Atlas Arena, Łódź
sob., 12 cze 2021
od 249 zł
Sprzedaj KUP
Helloween

Helloween

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice
pt., 7 maj 2021
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.