Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań
29 mar 2019 - 28 kwi 2019
od 85 zł
Sprzedaj KUP
Die Arzte

Die Arzte

Progresja, Warszawa
Cz, 16 maj 2019
od 325 zł
Sprzedaj KUP
Slayer

Slayer

Gliwice, Praga
4 cze 2019 - 25 cze 2019
od 318 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Tauron Arena Kraków, Kraków
Wt, 18 cze 2019
od 245 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W 2019 roku nie będzie inaczej!

W sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie ponownie zagra kultowa Metallica – począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. Do Polski lubi wracać także Rammstein, który da swój kolejny koncert w naszym kraju już w lipcu. Efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem 2019 roku będzie występ zespołu Slayer w Gliwicach. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ będą mieli okazję usłyszeć je już w czerwcu. W tym miesiącu na warszawskim Torwarze wystąpi również bardzo długo wyczekiwany zespół Disturbed. Grupa zaprezentuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani z pewnością mogą liczyć też na starsze utwory.