Metal - bilety na wybrane imprezy

Babymetal

Babymetal

Letnia Scena Progresji, Warszawa
wt., 18 cze 2024
od 92 zł
Sprzedaj KUP
JILUKA

JILUKA

Klub Hybrydy, Warszawa
czw., 20 cze 2024
od 400,2 zł
Sprzedaj KUP
Metallica

Metallica

PGE Narodowy, Warszawa
5 lip 2024 - 7 lip 2024
od 690 zł
Sprzedaj KUP
Ice Nine Kills

Ice Nine Kills

Progresja, Warszawa
sob., 6 lip 2024
od 103,5 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.