Metal - bilety na wybrane imprezy

Ray Wilson

Ray Wilson

Aula UAM, Poznań
niedz., 25 lut 2024
od 230 zł
Sprzedaj KUP
Suicide Silence

Suicide Silence

Warszawa, Kraków
27 lut 2024 - 28 lut 2024
od 69 zł
Sprzedaj KUP
Amaranthe

Amaranthe

Progresja, Warszawa
pon., 4 mar 2024
od 195,5 zł
Sprzedaj KUP
Meshuggah

Meshuggah

Warszawa, Kraków
15 mar 2024 - 17 mar 2024
od 126,5 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.