Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Disturbed

Disturbed

Ergo Arena, Gdańsk
Wt, 16 cze 2020
od 150 zł
Sprzedaj KUP
System Of A Down

System Of A Down

Kraków, Praga
16 cze 2020 - 30 cze 2020
od 500 zł
Sprzedaj KUP
Iron Maiden

Iron Maiden

Warszawa, Praga, Berlin
23 cze 2020 - 7 lip 2020
od 225 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Arena Gliwice, Gliwice
Śr, 15 lip 2020
od 220 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W 2019 roku nie będzie inaczej!

W sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie ponownie zagra kultowa Metallica – począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. Do Polski lubi wracać także Rammstein, który da swój kolejny koncert w naszym kraju już w lipcu. Efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem 2019 roku będzie występ zespołu Slayer w Gliwicach. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ będą mieli okazję usłyszeć je już w czerwcu. W tym miesiącu na warszawskim Torwarze wystąpi również bardzo długo wyczekiwany zespół Disturbed. Grupa zaprezentuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani z pewnością mogą liczyć też na starsze utwory.