Metal - bilety na wybrane imprezy

Sonata Arctica

Sonata Arctica

Klub Proxima, Warszawa
niedz., 27 lis 2022
od 60 zł
Sprzedaj KUP
Volbeat

Volbeat

EXPO XXI, Warszawa
niedz., 4 gru 2022
od 130 zł
Sprzedaj KUP
Within Temptation

Within Temptation

Arena Gliwice, Gliwice
pon., 5 gru 2022
od 160 zł
Sprzedaj KUP
Eluveitie

Eluveitie

Progresja, Warszawa
pon., 5 gru 2022
od 119 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.