Metal - bilety na wybrane imprezy

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

Białystok, Leszno, Toruń, Gdynia, Olsztyn, Wrocław, Łódź, Częstochowa
6 paź 2023 - 22 paź 2023
od 65 zł
Sprzedaj KUP
Esprit D’Air

Esprit D’Air

Klub Zaścianek, Kraków
niedz., 8 paź 2023
od 170 zł
Sprzedaj KUP
Paradise Lost

Paradise Lost

Centrum Koncertowe A2, Wrocław
wt., 10 paź 2023
od 128 zł
Sprzedaj KUP
Nazareth

Nazareth

Zaklęte Rewiry, Wrocław
śr., 25 paź 2023
od 190 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.