Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Halestorm

Halestorm

Klub Stodoła, Warszawa
niedz., 13 lut 2022
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Within Temptation

Within Temptation

Arena Gliwice, Gliwice
pt., 18 mar 2022
od 140 zł
Sprzedaj KUP
Scorpions

Scorpions

Tauron Arena Kraków, Kraków
sob., 28 maj 2022
od 359 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Atlas Arena, Łódź
pt., 3 cze 2022
od 220 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.