Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Slayer

Slayer

Gliwice, Praga
4 cze 2019 - 25 cze 2019
od 199 zł
Sprzedaj KUP
Kiss

Kiss

Tauron Arena Kraków, Kraków
Wt, 18 cze 2019
od 140 zł
Sprzedaj KUP
Disturbed

Disturbed

Torwar, Warszawa
Cz, 20 cze 2019
od 210 zł
Sprzedaj KUP
Halestorm

Halestorm

Progresja, Warszawa
Pn, 24 cze 2019
od 85 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W 2019 roku nie będzie inaczej!

W sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie ponownie zagra kultowa Metallica – począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. Do Polski lubi wracać także Rammstein, który da swój kolejny koncert w naszym kraju już w lipcu. Efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem 2019 roku będzie występ zespołu Slayer w Gliwicach. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ będą mieli okazję usłyszeć je już w czerwcu. W tym miesiącu na warszawskim Torwarze wystąpi również bardzo długo wyczekiwany zespół Disturbed. Grupa zaprezentuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani z pewnością mogą liczyć też na starsze utwory.