Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Judas Priest

Judas Priest

Spodek, Katowice
Wed, 13 Jun 2018
od 225 zł
Sprzedaj KUP
Marilyn Manson

Marilyn Manson

Torwar, Warszawa
Wed, 13 Jun 2018
od 279 zł
Sprzedaj KUP
Ray Wilson

Ray Wilson

Filharmonia Krakowska, Kraków
Tue, 24 Apr 2018
od 70 zł
Sprzedaj KUP
Metallica

Metallica

Sztokholm, Kraków
28 Apr 2018 - 7 May 2018
od 500 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Ciężkie brzmienia mają w Polsce nieustannie rosnącą grupę fanów. Metal czy heavy metal to gatunki, które przyprawiają o gęsią skórkę, ale także czarują i przyciągają. Nie ważne, czy to z ciekawości, czy z fascynacji, koncert metalowy to coś, co warto zobaczyć. Na szczęście w naszym kraju w tym roku będzie ku temu wiele okazji.

W kwietniu powinniśmy znaleźć się w Krakowie, ponieważ tam na Tauron Arenie zagra kultowy zespół Metallica – szybkie, brutalne kompozycje, agresywny wokal, częste zmiany rytmu i skomplikowane solówki to ich znaki rozpoznawcze. Dość odmienny będzie koncert Nightwish’a, który odbędzie się również w Krakowie. Fiński zespół zabierze nas w magiczną podroż po dźwiękach symfonicznych połączonych z metalowym podkładem.

Poza tym będzie okazja do poznania twórców heavy metalu. Zespół Judas Priest, który od lat 70 nieustannie tworzy i rewolucjonizuje muzykę metalową, pojawi się w czerwcu w katowickim Spodku. Jedyny problem, jaki w tym dniu będą mieli fani ciężkiego brzmienia, to to, że dokładnie tego samego dnia odbywa się inne ważne wydarzenie – Marilyn Manson, ikona muzyki rockowej i legenda sama w sobie zagra w warszawskiej Hali Torwar. Wybór będzie bardzo trudny!