Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

Warszawa, Kraków, Skarżysko-Kamienna, Gomunice
13 gru 2019 - 20 gru 2019
od 50 zł
Sprzedaj KUP
Sabaton

Sabaton

Torwar, Warszawa
Pt, 24 sty 2020
od 216 zł
Sprzedaj KUP
The HU

The HU

Warszawa, Wrocław
24 sty 2020 - 25 sty 2020
od 385 zł
Sprzedaj KUP
Five Finger Death Punch

Five Finger Death Punch

Warszawa, Berlin
3 lut 2020 - 12 lut 2020
od 149 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W 2019 roku nie będzie inaczej!

W sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie ponownie zagra kultowa Metallica – począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. Do Polski lubi wracać także Rammstein, który da swój kolejny koncert w naszym kraju już w lipcu. Efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem 2019 roku będzie występ zespołu Slayer w Gliwicach. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ będą mieli okazję usłyszeć je już w czerwcu. W tym miesiącu na warszawskim Torwarze wystąpi również bardzo długo wyczekiwany zespół Disturbed. Grupa zaprezentuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani z pewnością mogą liczyć też na starsze utwory.