Metal - bilety na wybrane imprezy

Iron Maiden

Iron Maiden

Warszawa, Berlin
4 lip 2022 - 24 lip 2022
od 179 zł
Sprzedaj KUP
Five Finger Death Punch

Five Finger Death Punch

COS Torwar, Warszawa
śr., 6 lip 2022
od 70 zł
Sprzedaj KUP
Rammstein

Rammstein

PGE Narodowy, Warszawa
sob., 16 lip 2022
od 800 zł
Sprzedaj KUP
Slipknot

Slipknot

Ergo Arena, Gdańsk
niedz., 7 sie 2022
od 150 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.