Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Toruń, Radom, Olsztyn, Wrocław, Łódź, Częstochowa, Gdańsk, Lublin, Kraków, Szczecin, Tychy, Poznań, Bydgoszcz, Zabrze, Gdynia, Rzeszów
25 Jan 2019 - 27 Apr 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Architects

Architects

Klub Stodoła, Warszawa
Fri, 1 Feb 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Good Charlotte

Good Charlotte

Klub Stodoła, Warszawa
Tue, 12 Feb 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Die Arzte

Die Arzte

Klub Proxima, Warszawa
Thu, 16 May 2019
od 375 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Ciężkie brzmienia mają w Polsce nieustannie rosnącą grupę fanów. Metal czy heavy metal to gatunki, które przyprawiają o gęsią skórkę, ale także czarują i przyciągają. Nie ważne, czy to z ciekawości, czy z fascynacji, koncert metalowy to coś, co warto zobaczyć. Na szczęście w naszym kraju w tym roku będzie ku temu wiele okazji.

W kwietniu powinniśmy znaleźć się w Krakowie, ponieważ tam na Tauron Arenie zagra kultowy zespół Metallica – szybkie, brutalne kompozycje, agresywny wokal, częste zmiany rytmu i skomplikowane solówki to ich znaki rozpoznawcze. Dość odmienny będzie koncert Nightwish’a, który odbędzie się również w Krakowie. Fiński zespół zabierze nas w magiczną podroż po dźwiękach symfonicznych połączonych z metalowym podkładem.

Poza tym będzie okazja do poznania twórców heavy metalu. Zespół Judas Priest, który od lat 70 nieustannie tworzy i rewolucjonizuje muzykę metalową, pojawi się w czerwcu w katowickim Spodku. Jedyny problem, jaki w tym dniu będą mieli fani ciężkiego brzmienia, to to, że dokładnie tego samego dnia odbywa się inne ważne wydarzenie – Marilyn Manson, ikona muzyki rockowej i legenda sama w sobie zagra w warszawskiej Hali Torwar. Wybór będzie bardzo trudny!