Sprzedaj bilety

Metal - bilety na wybrane imprezy

Nocny Kochanek

Nocny Kochanek

Warszawa, Bielsko Biała, Katowice, Toruń, Radom, Koszalin, Nysa, Wałbrzych, Wrocław, Gostyń, Łódź, Skarżysko-Kamienna, Głogów, Lublin, Kraków, Poznań, Zabrze, Opole, Rzeszów, Gdynia, Gomunice, Stalowa Wola
25 paź 2019 - 20 gru 2019
od 45 zł
Sprzedaj KUP
Volbeat

Volbeat

Torwar, Warszawa
Wt, 29 paź 2019
od 110 zł
Sprzedaj KUP
Alter Bridge

Alter Bridge

Hala Bemowo, Warszawa
So, 23 lis 2019
od 240 zł
Sprzedaj KUP
Deep Purple

Deep Purple

Tauron Arena Kraków, Kraków
Wt, 3 gru 2019
od 210 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W 2019 roku nie będzie inaczej!

W sierpniu na Stadionie Narodowym w Warszawie ponownie zagra kultowa Metallica – począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. Do Polski lubi wracać także Rammstein, który da swój kolejny koncert w naszym kraju już w lipcu. Efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem 2019 roku będzie występ zespołu Slayer w Gliwicach. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ będą mieli okazję usłyszeć je już w czerwcu. W tym miesiącu na warszawskim Torwarze wystąpi również bardzo długo wyczekiwany zespół Disturbed. Grupa zaprezentuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani z pewnością mogą liczyć też na starsze utwory.