Metal - bilety na wybrane imprezy

Cult Of Luna

Cult Of Luna

Warszawa, Kraków
30 mar 2023 - 31 mar 2023
od 149 zł
Sprzedaj KUP
Cannibal Corpse

Cannibal Corpse

Kamienna12, Kraków
czw., 30 mar 2023
od 340 zł
Sprzedaj KUP
Hunter

Hunter

Progresja, Warszawa
niedz., 2 kwi 2023
od 65 zł
Sprzedaj KUP
Soilwork + Kataklysm

Soilwork + Kataklysm

Gdańsk, Kraków
13 kwi 2023 - 15 kwi 2023
od 100 zł
Sprzedaj KUP

Metal - bilety na wszystkie imprezy

Miłośników ciężkich brzmień w naszym kraju wciąż nie brakuje. Fani muzyki metalowej bardzo chętnie chodzą na koncerty i są wierni swoim ukochanym zespołom. Oddanie polskiej publiczności dostrzegają i doceniają również zagraniczne zespoły metalowe, które chętnie i często koncertują w naszym kraju. W najbliższym czasie nie będzie inaczej!

Do naszego kraju chętnie wraca kultowa Metallica – grając począwszy od rockowych ballad, aż po szybkie, agresywne numery z długimi i skomplikowanymi solówkami. W Polsce często gra także Rammstein - efekty pirotechniczne i niesamowite show gwarantowane!

Zdecydowanie najcięższym brzmieniowo koncertem w Polsce jest zazwyczaj występ zespołu Slayer. Fani takich hitów jak ‘South of Heaven’ czy ‘Raining Blood’ nie raz mieli okazję usłyszeć te numery na żywo. Wcześniej bardzo długo wyczekiwany, teraz regularny gość w naszych polskich progach - zespół Disturbed promuje repertuar ze swojego najnowszego albumu ‘Evolution’, jednak fani mogą liczyć też na starsze utwory.