Jazz i blues - bilety na wybrane imprezy

Grzegorz Turnau

Grzegorz Turnau

Katowice, Toruń, Koszalin, Olsztyn, Rybnik, Chrzanów, Wrocław, Łódź, Białystok, Gdańsk, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Puławy
9 gru 2022 - 15 maj 2023
od 179 zł
Sprzedaj KUP
The Legendary Count Basie Orchestra

The Legendary Count Basie Orchestra

NOSPR, Katowice
niedz., 11 gru 2022
od 170 zł
Sprzedaj KUP
Basia Trzetrzelewska

Basia Trzetrzelewska

Gdańsk, Warszawa, Łódź
20 sty 2023 - 22 sty 2023
od 187 zł
Sprzedaj KUP
Wojtek Mazolewski Quintet

Wojtek Mazolewski Quintet

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin
pon., 5 gru 2022
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP

Jazz i blues - bilety na wszystkie imprezy

Muzyka jazzowa narodziła się na gorących ulicach Nowego Orleanu, zakrapianych rumem oraz podsycanych magią i czarami. To w tamtym miejscu czarnoskórzy bluesmani połączyli zachodnioafrykańskie rytmy z ustną harmonijką oraz gitarą, nadając swojej muzyce rzewnych i tkliwych tonów. Dzięki ich wysiłkom możemy obecnie słuchać najpiękniejszych jazzowych i bluesowych wykonawców, którzy chętnie odwiedzają nasz kraj!

Częstym gościem w Polsce jest Joe Bonamassa, cudowne dziecko lat osiemdziesiątych, którego muzykę obecnie nazywa się postmodernistycznym bluesem. Jest to połączenie mocno bluesowych brzmień z rockowymi zagrywkami.

Twórca ponadczasowego hitu Don't Worry, Be Happy - Bobby McFerrin, utalentowany, nigdy nie smucący się artysta, odwiedził już naszą stolicę. Jego występy to zawsze muzyczne show, będące połączeniem jazzowego śpiewu, utworów wykonywanych a capella, jak i z akompaniamentem, a nawet beatboxu! Zdecydowanie, jest na co czekać!