Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Orange Warsaw Festival 2022

Orange Warsaw Festival 2022

Wyścigi Konne Służewiec, Warszawa
3 cze 2022 - 4 cze 2022
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP
Open'er Festival 2022

Open'er Festival 2022

Lotnisko Babie Doły-Kosakowo, Gdynia
29 cze 2022 - 2 lip 2022
od 450 zł
Sprzedaj KUP
Lato na Pradze

Lato na Pradze

Praga Centrum, Warszawa
30 lip 2021 - 28 sie 2021
od 45 zł
Sprzedaj KUP
Lato w Plenerze Katowice

Lato w Plenerze Katowice

P23 - Dziedziniec Fabryki Porcelany, Katowice
30 lip 2021 - 29 sie 2021
od 40 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!