Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Mayday Poland

Mayday Poland

Spodek, Katowice
śr., 10 lis 2021
od 265 zł
Sprzedaj KUP
Dreamstate Europe 2022

Dreamstate Europe 2022

Arena Gliwice, Gliwice
sob., 23 kwi 2022
od 329 zł
Sprzedaj KUP
Audioriver Festival 2022

Audioriver Festival 2022

Plaża nad Wisłą, Płock
29 lip 2022 - 31 lip 2022
od 275 zł
Sprzedaj KUP
Ladies’ Jazz Festival

Ladies’ Jazz Festival

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
niedz., 31 lip 2022
od 210 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!