Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer

Warszawa, Szczecin, Toruń
26 lis 2022 - 10 gru 2022
od 120 zł
Sprzedaj KUP
Hip Hop Arena Festival

Hip Hop Arena Festival

Arena Ostrów, Ostrów Wielkopolski
sob., 26 lis 2022
od 75 zł
Sprzedaj KUP
GUGU Festival

GUGU Festival

Hala Olivia, Gdańsk
sob., 10 gru 2022
od 120 zł
Sprzedaj KUP
Bitwa o Południe

Bitwa o Południe

Fabryka Porcelany, Katowice
sob., 7 sty 2023
od 179 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!