Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Orange Warsaw Festival 2021

Orange Warsaw Festival 2021

Wyścigi Konne Służewiec, Warszawa
4 cze 2021 - 5 cze 2021
od 200 zł
Sprzedaj KUP
Open'er Festival 2021

Open'er Festival 2021

Lotnisko Babie Doły-Kosakowo, Gdynia
30 cze 2021 - 3 lip 2021
od 250.00 zł
Sprzedaj KUP
Lato na Fortach

Lato na Fortach

Klub Forty Kleparz, Kraków
6 sie 2020 - 20 wrz 2020
od 50 zł
Sprzedaj KUP
Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru

Park Starego Browaru, Poznań
7 wrz 2020 - 29 wrz 2020
od 44 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!