Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Electronic Beats Festival

Electronic Beats Festival

Nowy Teatr, Warszawa
Sat, 29 Sep 2018
od 45 zł
Sprzedaj KUP
Rawa Blues Festival

Rawa Blues Festival

Spodek, Katowice
Sat, 29 Sep 2018
od 50 zł
Sprzedaj KUP
Jimek plus

Jimek plus

Podium Gliwice, Gliwice
Fri, 5 Oct 2018
od 159 zł
Sprzedaj KUP
Projekt Tymczasem EB

Projekt Tymczasem EB

Teatr Słowackiego, Kraków
Sat, 6 Oct 2018
od 255.00 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Muzyka dobiegająca z każdej strony, ulubieni wykonawcy, oprawa muzyczna i całe show skupione wokół dźwięków… Festiwale mają niepodrabialny klimat, bez względu czy są to krótkie wydarzenia skupione na konkretnym gatunku muzycznym, czy kilkudniowe sesje z największymi gwiazdami muzyki.

W naszym kraju już w kwietniu otwieramy sezon festiwalowy. Zaczynamy go od ciężkich brzmień, a mianowicie pochodnych rocka i metalu. 7 kwietnia katowicki Spodek zamieni się w centrum metalowego brzmienia – po raz kolejny odbędzie się tam Metalmania zrzeszająca najlepszych artystów tego gatunku.

Orange Warsaw Festival i Open’er Festival – tych dwóch nie trzeba nikomu przedstawiać. Największe festiwalowe wydarzenia ściągną w tym roku między innymi takich artystów jak Sam Smith, Tyler, The Creator, Florence + The Machine, Bruno Mars czy Gorillaz.

Fani elektroniki, techno czy house na pewno nie mogą doczekać się najważniejszego wydarzenia roku, jakim jest dla nich Audioriver Festiwal. Nieprzerwanie od 2006, przez 5 nocy w roku, Płock staje się stolicą muzyki elektronicznej.