Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Audioriver Festival 2024

Audioriver Festival 2024

Błonia Łódzkie, Łódź
12 lip 2024 - 14 lip 2024
od 678,5 zł
Sprzedaj KUP
Męskie Granie 2024

Męskie Granie 2024

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław
12 lip 2024 - 24 sie 2024
od 273,7 zł
Sprzedaj KUP
Letnie Brzmienia

Letnie Brzmienia

Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź
12 lip 2024 - 31 sie 2024
od 115 zł
Sprzedaj KUP
Slot Art Festival

Slot Art Festival

Pocysterski Zespół Pałacowo-Klasztorny, Lubiąż
12 lip 2024 - 13 lip 2024
Wystaw pierwszy bilet!
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!