Festiwale - bilety na wybrane imprezy

SnowFest Festival 2024

SnowFest Festival 2024

Amfiteatr i Skocznia Skalite, Szczyrk
1 mar 2024 - 2 mar 2024
od 402,5 zł
Sprzedaj KUP
Był Kiedyś Jarocin

Był Kiedyś Jarocin

Klub Stodoła, Warszawa
sob., 2 mar 2024
od 230 zł
Sprzedaj KUP
WrocLove Fest

WrocLove Fest

Hala Stulecia, Wrocław
pt., 8 mar 2024
od 80,5 zł
Sprzedaj KUP
The Legend

The Legend

Gliwice, Szczecin
9 mar 2024 - 6 kwi 2024
od 172,5 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!