Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Dreamstate Europe 2023

Dreamstate Europe 2023

Arena Gliwice, Gliwice
sob., 15 kwi 2023
od 220 zł
Sprzedaj KUP
3-Majówka

3-Majówka

Pergola - Wrocławska fontanna, Wrocław
30 kwi 2023 - 2 maj 2023
od 95 zł
Sprzedaj KUP
Festiwal Muzyki Filmowej

Festiwal Muzyki Filmowej

ICE Kraków Congress Center, Kraków
25 maj 2023 - 28 maj 2023
od 70 zł
Sprzedaj KUP
Polsat SuperHit Festiwal 2023

Polsat SuperHit Festiwal 2023

Opera Leśna, Sopot
26 maj 2023 - 28 maj 2023
od 217 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!