Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Colours of Ostrava

Colours of Ostrava

Dolni oblast Vitkovice, Ostrawa
20 Jul 2018 - 21 Jul 2018
od 200 zł
Sprzedaj KUP
12. Festiwal Legend Rocka: Billy Idol

12. Festiwal Legend Rocka: Billy Idol

Amfiteatr Dolina Charlotty, Słupsk
Sat, 21 Jul 2018
od 120 zł
Sprzedaj KUP
Królowie Disco

Królowie Disco

Opera Leśna, Sopot
Sat, 21 Jul 2018
od 149 zł
Sprzedaj KUP
Męskie Granie 2018

Męskie Granie 2018

Warszawa, Kraków, Katowice, Gdynia, Wrocław, Żywiec
21 Jul 2018 - 25 Aug 2018
od 298 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Muzyka dobiegająca z każdej strony, ulubieni wykonawcy, oprawa muzyczna i całe show skupione wokół dźwięków… Festiwale mają niepodrabialny klimat, bez względu czy są to krótkie wydarzenia skupione na konkretnym gatunku muzycznym, czy kilkudniowe sesje z największymi gwiazdami muzyki.

W naszym kraju już w kwietniu otwieramy sezon festiwalowy. Zaczynamy go od ciężkich brzmień, a mianowicie pochodnych rocka i metalu. 7 kwietnia katowicki Spodek zamieni się w centrum metalowego brzmienia – po raz kolejny odbędzie się tam Metalmania zrzeszająca najlepszych artystów tego gatunku.

Orange Warsaw Festival i Open’er Festival – tych dwóch nie trzeba nikomu przedstawiać. Największe festiwalowe wydarzenia ściągną w tym roku między innymi takich artystów jak Sam Smith, Tyler, The Creator, Florence + The Machine, Bruno Mars czy Gorillaz.

Fani elektroniki, techno czy house na pewno nie mogą doczekać się najważniejszego wydarzenia roku, jakim jest dla nich Audioriver Festiwal. Nieprzerwanie od 2006, przez 5 nocy w roku, Płock staje się stolicą muzyki elektronicznej.