Festiwale - bilety na wybrane imprezy

EKIPA Festiwal

EKIPA Festiwal

Tauron Arena Kraków, Kraków
niedz., 16 cze 2024
od 286,35 zł
Sprzedaj KUP
Transmission Festival

Transmission Festival

O2 Arena, Praga
sob., 15 cze 2024
od 908,5 zł
Sprzedaj KUP
Amfiteatr Hip Hop Festiwal

Amfiteatr Hip Hop Festiwal

Amfiteatr MCK Gorzów, Gorzów Wielkopolski
sob., 15 cze 2024
od 217,35 zł
Sprzedaj KUP
Co Jest Grane Festival

Co Jest Grane Festival

Zamek Ujazdowski, Warszawa
sob., 15 cze 2024
od 115 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!