Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Audioriver Festival 2022

Audioriver Festival 2022

Plaża nad Wisłą, Płock
29 lip 2022 - 31 lip 2022
od 350 zł
Sprzedaj KUP
Rap Stacja Festiwal 2022

Rap Stacja Festiwal 2022

SCKiW, Sława
czw., 7 lip 2022
od 250 zł
Sprzedaj KUP
Letnie Brzmienia Kraków

Letnie Brzmienia Kraków

Centrum Sportu na Parkowej, Kraków
8 lip 2022 - 25 sie 2022
od 78 zł
Sprzedaj KUP
Letnie Brzmienia Poznań

Letnie Brzmienia Poznań

Park Starego Browaru, Poznań
8 lip 2022 - 3 wrz 2022
od 50 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Festiwale niezmiennie zyskują w Polsce na popularności. Coraz więcej osób decyduje się brać w nich udział, a organizatorzy ścigają do Polski coraz to większe gwiazdy światowego formatu. Jednak festiwale to nie tylko muzyka, to również atmosfera, klimat i uśmiechnięci ludzie!

Co roku w czerwcu odbywa się kolejna edycja Impact Festival, czyli uczta dla fanów mocniejszych, rockowo-metalowych brzmień . W poprzednich latach gwiazdami wydarzenia byli między innymi Tool czy Alice In Chains.

Open’er Festival,Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival to z pewnością jedne z najważniejszych imprez każdego lata. Na scenach tych festiwali gościli już przykładowo: Travis Scott, Greta Van Fleet, The 1975, Cardi B, Solange czy Marshmello.

Miłośnicy muzyki typu elektro, techno czy house z utęsknieniem czekają corocznego Audioriver Festival. Festiwalowi udało się już ściągnąć do Polski takich artystów jak Sam Paganini czy Olivier Koletzki. Coraz większym festiwalem muzyki elektronicznej robi się także Wisłoujście Festival, który odbywa się w sierpniu i jak sama nazwa wskazuje – tam, gdzie uchodzi Wisła, czyli w Gdańsku, a dokładniej w Twierdzy Wisłoujście. Nowym, z bardzo dużym potencjałem letnim festiwalem jest Fest Festival, który odbywa się również w sierpniu, w Chorzowie. Jest to bardzo różnorodne muzycznie wydarzenie – każdy znajdzie coś dla siebie!