Sprzedaj bilety

Festiwale - bilety na wybrane imprezy

Śląski Rap Festival 2019

Śląski Rap Festival 2019

Spodek, Katowice
Sat, 19 Jan 2019
od 90 zł
Sprzedaj KUP
Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer

Tauron Arena Kraków, Kraków
Sat, 2 Feb 2019
od 100 zł
Sprzedaj KUP
Niemen Inaczej

Niemen Inaczej

Warszawa, Kraków, Katowice, Gdynia, Łódź
16 Feb 2019 - 23 Mar 2019
od 199 zł
Sprzedaj KUP
Dreamstate Europe 2019

Dreamstate Europe 2019

Arena Gliwice, Gliwice
Sat, 27 Apr 2019
od 180 zł
Sprzedaj KUP

Festiwale - bilety na wszystkie imprezy

Muzyka dobiegająca z każdej strony, ulubieni wykonawcy, oprawa muzyczna i całe show skupione wokół dźwięków… Festiwale mają niepodrabialny klimat, bez względu czy są to krótkie wydarzenia skupione na konkretnym gatunku muzycznym, czy kilkudniowe sesje z największymi gwiazdami muzyki.

W naszym kraju już w kwietniu otwieramy sezon festiwalowy. Zaczynamy go od ciężkich brzmień, a mianowicie pochodnych rocka i metalu. 7 kwietnia katowicki Spodek zamieni się w centrum metalowego brzmienia – po raz kolejny odbędzie się tam Metalmania zrzeszająca najlepszych artystów tego gatunku.

Orange Warsaw Festival i Open’er Festival – tych dwóch nie trzeba nikomu przedstawiać. Największe festiwalowe wydarzenia ściągną w tym roku między innymi takich artystów jak Sam Smith, Tyler, The Creator, Florence + The Machine, Bruno Mars czy Gorillaz.

Fani elektroniki, techno czy house na pewno nie mogą doczekać się najważniejszego wydarzenia roku, jakim jest dla nich Audioriver Festiwal. Nieprzerwanie od 2006, przez 5 nocy w roku, Płock staje się stolicą muzyki elektronicznej.