Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Andrea Bocelli

Bilety na Andrea Bocelli

Koncerty

24 sierpnia 2024,
sobota, 20:00

Andrea Bocelli Warszawa

PGE Narodowy,
Warszawa
Bilety dostępne od 345 zł
16 listopada 2024,
sobota, 19:00

Andrea Bocelli Kraków

Tauron Arena Kraków,
Kraków
Bilety dostępne od 690 zł
25 stycznia 2025,
sobota, 19:00

Andrea Bocelli Łódź

Atlas Arena,
Łódź
Bilety dostępne od 544,79 zł

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli to jedno z największych muzycznych talentów naszych czasów. Jego wyjątkowy głos i niezwykły talent wokalny zdobyły mu światową sławę i ogromne uznanie. W ciągu swojej długoletniej kariery artystycznej stworzył wiele niezapomnianych koncertów i piosenek, które zachwyciły miliony fanów na całym świecie.

Andrea Bocelli: początki kariery

Andrea Bocelli urodził się 22 września 1958 roku we Włoskich Lajatico. Już od najmłodszych lat wykazywał ogromny zainteresowanie muzyką. Pierwszy konkurs muzyczny wygrał w wieku 14 lat. Początkowo planował inną drogę życia, studiował nawet prawo w mieście krzywej wieży, Pizie, ale wieczorami oddawał się swojej pasji dorabiając śpiewaniem w barach. Przełom w jego życiu nastąpił, gdy gwiazda włoskiego rocka - Zucchero, przekazał demo jego nagrania słynnemu już wtedy śpiewakowi operowemu - Luciano Pavarottiemu, co było początkiem rozkwitu jego kariery.

Koncerty Andrea Bocellego

Andrea Bocelli dał wiele niezapomnianych koncertów na całym świecie. Dziś artysta ma na koncie piętnaście solowych albumów studyjnych, zarówno muzyki popowej, jak i klasycznej. Poza tym jego dorobek uświetniają aż trzy płyty Greatest hits, dziewięć pełnych oper i ponad 100 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Najbardziej popularny tenor na świecie kolejny raz zagra w Polsce!

Popularne Piosenki Andrea Bocellego

Andrea Bocelli nagrał wiele piosenek, które zdobyły ogromną popularność. Oto kilka z nich:
  • Con Te Partirò
  • The Prayer
  • Vivo per lei
  • Canto della Terra
  • Caruso
  • i wiele innych.