Sprzedaj bilety

Mistrzostwa Świata w Siatkówce 2014 - mecz otwarcia

Opis imprezy
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Bilety są odsprzedawane przez innych użytkowników. Ceny mogą różnić się od cen nominalnych. Więcej o tym jak działamy.
Bezpieczeństwo
zakupu
Gwarantowana
dostawa na czas

Brak aktywnych terminów

Opis imprezy

Tego jeszcze nie było. Polska nigdy wcześniej nie organizowała mistrzostw świata w jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportów drużynowych na świecie, jaką jest siatkówka. A siatkarski świat jeszcze nigdy nie odnotował takiej frekwencji na jakimkolwiek meczu. 62 tysiące - tylu kibiców obejrzy z trybun Stadionu Narodowego mecz otwarcia siatkarskich mistrzostw świata Polska - Serbia. Będzie to nie tylko rekord frekwencji na Stadionie Narodowym, ale również nieoficjalny rekord świata, jeśli chodzi o ilość kibiców siatkówki oglądających mecz na żywo!

To nie wszystko. Przed meczem odbędzie się ceremonia otwarcia turnieju. Tysiące kibiców na stadionie oraz miliony telewidzów w ponad 200 krajach obejrzy widowisko prezentujące międzynarodową rangę turnieju, walory Polski, polskiej kultury, sportu oraz siatkówki. A wszystko we wspaniałej oprawie artystycznej wykorzystującej najnowsze technologie. Tego nie można przegapić!