Robbie Williams w Polsce 2017 · Bilety · Ceny ·Gdzie Kupić Bilet

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 13 sierpnia 2017 koncert Robbiego Williamsa w Warszawie został odwołany.
Poniżej podajmy komunikat organizatora w tej sprawie:
*"Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany."

Mimo wszystko zachęcamy do zapoznania się z artykułem przybliżającym postać artysty.

Na początku było Take That, od tego można by zacząć opowieść o ścieżce muzycznej Robbiego Williamsa. Jego kariera w zespole nie trwała długo, grupa rozpadła się w 1996 roku i tak o to powstał, po prostu Robbie Willimas. Nasza redakcja postanowiła przypomnieć jego utwory z początków jego kariery, czyli do 2001 roku, przyglądając się piosenkom, dzięki którym udało mu się podbić serca wielu fanów. Zaczynamy!

  1. Pierwszy przebój Williamsa był po prostu coverem singla Goerge’a Michaela zatytułowany „Freedom”.

  2. Następnym znaczącym utworem był przede wszystkim singiel „Angels”. Początkowo płyta nie cieszyła się dużym zainteresowaniem, ale właśnie ten utwór sprawił, że Williams w końcu mógł zaistnieć jako pełnoprawny artysta. Inne znaczące kawałki z płyty „Life Thru a Lens” to z Life Thru a Lens: „Old Before I Die”, „Lazy Days”, „South of the Border” i „Let Me Entertain You”.

  3. Kolejna płyta okazała się nieczekiwanie ogromnym hitem. Ciężko aż wymienić najbardziej znaczące przeboje, lecz m.in. było to: „Millennium”, „No Regrets”, „Strong” i „She’s the One”/„It’s Only Us”, który znalazł się w soundtracku do gry FIFA 2000.

  4. Trzecia płyta „Sing When You're Winning” z 2000 roku to rytmiczna podróż nieco do korzeni, czyli do miejsca urodzenia artysty. Piosenkarz urodził się w Stoke-on-Trent, gdzie grupa Sound 5 pomogła mu w przygotowaniu albumu, w tym oczywiście, jak zwykle swoje zasługi miał niezastąpiony Guy Chambers. Największe przeboje z płyty to: „Rock DJ”, „Kids”, „Supreme” i „Let Love Be Your Energy”. Na „Sing When You’re Winning” pojawił się także duet z Kylie Minogue zatytułowany „Kids, który również pojawił się na płycie wokalistki „Light Years”.

  5. Album „Swing When You’re Winning z 2001 roku nagrany był wraz z big bandem. Singiel „Have You Met Miss Jones?” znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Dziennik Bridget Jones”. Cała płyta została nagrana w podobnym stylu. Stała się również hołdem dla wielkich artystów takich jak Frank Sinatra, Dean Martin, czy Sammy Davis junior. Na płycie pojawiły się także duety m.in. z Nicole Kidman, utwór „Somehtin’ Stupid” okazał się ogromnym hitem, a także z gwiazdami takimi jak Jon Lovitz, Jane Harrocks, Rupert Everett, Jonathan Wilkes, a także wystąpił i sam Sinatra.