Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Intel Extreme Masters 2019

Dzień 4. Niedziela

Sunday, 3 March 2019
10:00
Opis imprezy

Bilety ogólnego wstępu
Kategoria Dostępne Cena oferowana
Bilet jednodniowy Do 3 biletów 145 zł za jeden bilet KUP
Bilet jednodniowy Do 3 biletów 150 zł za jeden bilet KUP
Bilet jednodniowy Ekspresowa wysyłka Do 8 biletów 200 zł za jeden bilet KUP

Intel Extreme Masters 2019

IEM czyli Intel Extreme Masters to seria międzynarodowych turniejów e-sportowych, odbywająca się cyklicznie od 2006 roku. Pierwsze wydarzenie zorganizowane zostało w Hanowerze, a od 5 lat światowe finały IEM odbywają się w Polsce. Halę widowiskową Spodek w Katowicach co roku odwiedza ponad 100 tysięcy fanów gier komputerowych z całego świata! Przez ponad trzy tygodnie najlepsze e-sportowe drużyny rywalizują o tytuł mistrza Świata Intel Extreme Masters oraz o lwią część puli nagród o łącznej wartości 1 miliona dolarów. Na samym początku odbywa się faza Challengers, gdzie 16 zespołów bierze udział w rozgrywkach odbywających się bez udziału publiczności. Ta, swoich idoli może oglądać dopiero od fazy Legends, gdzie 8 najlepszych drużyn z pierwszego turnieju zostanie połączona z ósemką szczęśliwców rozgrywek Majora w Londynie. Wielki finał IEM, czyli faza Champions, to czterodniowe play-offy rozgrywane w legendarnym katowickim Spodku.

W 2019 roku finały turnieju rozpoczną się w czwartek, 28 lutego, a zakończenie imprezy przewidziano na niedzielę 3 marca. Od 2016 roku wydarzeniem towarzyszącym największym rozgrywkom e-sportowym jest Meetup, czyli integracja youtuberów i ich widzów.