Bon Jovi – koncert w Polsce w 2019 roku

Legendarna kapela rockowa już niebawem wystąpi w naszym kraju w ramach wyjątkowego show. Bon Jovi zagra na scenie na Stadionie Narodowym w Warszawie 12 lipca 2019 roku. Polscy fani zespołu usłyszą swoich idoli na żywo i będą mogli bawić się do ich największych hitów.

Legenda

Bon Jovi to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Koncerty amerykańskiej grupy od lat 80. przyciągają tłumy. Aż 11 albumów studyjnych kapeli uzyskało status złotej płyty, z czego w wielu krajach krążki pokryły się również platyną. Utwory takie jak „Living On a Prayer”, „It’s My Life” czy „Always” zdobywały szczyty list przebojów, a w 2018 roku grupę wprowadzono do Rock and Roll Hall of Fame. Ogromny sukces zespołu jest w dużej mierze zasługą charyzmy lidera i wokalisty, Jona Bon Joviego. Już w lipcu 2019 zyskamy następną okazję, by podziwiać niezwykłą siłę jego głosu.

Występ w Polsce

Koncert Bon Jovi w Warszawie z pewnością będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Na występ kapeli w 2013 roku w Polsce – długo wyczekiwane wydarzenie – przybyło aż 31 266 osób, również z zagranicy. Spektakularne show zachwyciło uczestników, a muzycy nie kryli swojego zadowolenia z tak ciepłego przyjęcia w kraju nad Wisłą. Z pewnością podobnie będzie w trakcie lipcowego show na Stadionie Narodowym.

Po niemal 30 latach na scenie muzycy nie tracą energii. Ich najnowszy album „This House Is Not for Sale” trafił na 1 miejsca notowań w USA i Australii, a frekwencja na koncertach grupy zawsze jest oszałamiająca. Występ Bon Jovi 12 lipca 2019 roku w Warszawie to wielkie muzyczne wydarzenie, w trakcie którego nie zabraknie okazji do świetnej zabawy.

Bilety na koncert

Już wkrótce trafią do sprzedaży:
od 30 października dla Fan Clubu,
od 2 listopada na stronie Live Nation
Otwarta sprzedaż biletów ruszy 6 listopada o 10.00