Prodávat lístky

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Taconafide

Taconafide

Gdańsk, Poznań, Łódź, Wrocław
24 Dub 2018 - 28 Dub 2018
od 100 zł
Prodej KOUPIT
Macklemore

Macklemore

Torwar, Varšava
Čt, 26 Dub 2018
od 80 zł
Prodej KOUPIT
Bryan Adams

Bryan Adams

Torwar, Varšava
So, 5 Kvě 2018
od 180 zł
Prodej KOUPIT
G-Eazy

G-Eazy

Torwar, Varšava
Čt, 10 Kvě 2018
od 110 zł
Prodej KOUPIT

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rok 2018 będzie obfitował w niesamowite muzyczne wydarzenia na światowym poziomie. Już w najbliższym czasie spodziewamy się występów gwiazd, których koncerty są wielowarstwowym show, na którym nie może Was zabraknąć!

Fani mocnego, trash metalowego brzmienia będą mieli okazje nacieszyć uszy koncertem legendarnego zespołu Metallica, a niedługo później najwyższy poziom indie rocka zaprezentuje zespół Editors. Będziemy mieć również okazję zobaczyć występ Thirty Seconds to Mars, którzy odwiedzą nas podczas trasy koncertowej promującej najnowszą płytę. Majówka to natomiast czas Rag’n’Bone Man’a – najnowszego muzycznego odkrycia Wielkiej Brytanii. Ogromny przekrój muzyczny zaprezentują nam festiwale na najwyższym, światowym poziomie, między innymi Open’er Festival i Orange Warsaw Festival.

Polska stanie się także przystanią dla znanych na całym świecie raperów – Macklemore i G-Eazy rozbujają swoich fanów na warszawskim Torwarze. W spokojniejsze tony uderzy nostalgiczny James Blunt, a Lenny Kravitz zabierze słuchaczy na spacer po dźwiękach soulu, funku i rocku lat 60. i 70.

Wisienką na torcie będą na pewno koncerty Marilyna Mansona, The Rolling Stones oraz gwiazdorskiego małżeństwa, czyli Jay-Z i Beyoncé – osobowości, bez których rynek muzyczny nie wyglądałby tak, jak wygląda.