Prodávat lístky

Koncerty - bilety na wybrane imprezy

Maroon 5

Maroon 5

Krakov, Praha
5 Čer 2019 - 6 Čer 2019
od 400 zł
Prodej KOUPIT
Bon Jovi

Bon Jovi

PGE Narodowy, Varšava
Pá, 12 Čvc 2019
od 349 zł
Prodej KOUPIT
Rammstein

Rammstein

Praha, Chorzów
16 Čvc 2019 - 24 Čvc 2019
od 850 zł
Prodej KOUPIT
Pink

Pink

PGE Narodowy, Varšava
So, 20 Čvc 2019
od 346 zł
Prodej KOUPIT

Koncerty - bilety na wszystkie imprezy

Rynek koncertowy w Polsce z roku na rok prężnie się rozwija, co widzimy nie tylko po ilości, ale i jakości organizowanych imprez. Kiedyś, w celu usłyszenia swoich ulubionych artystów, konieczny był wyjazd za granicę, teraz – gwiazdy światowego formatu przyjeżdżają do nas.

Miłośnicy mocnego, trash metalowego brzmienia ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w koncercie legendarnej Metalliki, a miesiąc wcześniej rockową atmosferę zapewni występ Bon Jovi. Na Stadionie Narodowym swoje show w ramach trasy koncertowej promującej siódmy album studyjny zaprezentuje też Pink. Podczas majówki czeka nas natomiast ostatni koncert w Polsce Eltona Johna, który wyruszył w swoją pożegnalną trasę. Fani klasycznego, łagodnego brzmienia również znajdą coś dla siebie, gdyż przed nami koncerty Andrea Bocelli oraz Phila Collinsa.

Do Polski zawitają także światowe gwiazdy pop-kultury – Maroon 5 oraz Florence and the Machine. Romantycznej zagra Bryan Adams, a Lenny Kravitz zabierze nas z powrotem do soulu, funku i rocka lat 60. i 70.

Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą z pewnością koncerty takich zespołów jak KISS, Rammstein oraz Die Antwoord, czyli kontrowersyjnego duetu z Południowej Afryki.