PRO8L3M

PRO8L3M tickets

No active dates

PRO8L3M

W świecie polskiego hip-hopu jednym z najbardziej innowacyjnych i ekscytujących zespołów ostatnich lat jest PRO8L3M. Powstały w 2013 roku w Warszawie, duet składa się z doświadczonego producenta muzycznego DJ-a Steeza oraz charyzmatycznego rapera Oskara Tuszyńskiego. Zespół szybko zdobył uznanie dzięki swojemu unikalnemu podejściu do muzyki oraz eksperymentowaniu z różnymi gatunkami muzycznymi.

PRO8L3M to bez wątpienia jeden z najciekawszych i najpopularniejszych zespołów w polskim hip-hopie. Ich świeże spojrzenie na muzykę, odwaga w eksperymentowaniu i teksty z głębią uczyniły ich pionierami nowej ery tego gatunku w Polsce.

PROXL3M TOUR

W 2023 roku Oskar i Steez wrocili na scenę po ponad rocznej przerwie, by zaprezentować nowy album oraz świętować X-lecie zespołu. W ramach tej trasy koncertowej artyści ogłosili 9 koncertów w Polsce i 4 występy zagraniczne. Bilety na PRO8L3M znikają w oka mgnieniu. Nie może Cię tam zabraknąć, kup bilet już teraz!

PROXL3M – czwarty album studyjny artystów. Płyta została wydana 1 grudnia 2023 roku i natychmiast zyskała na popularności. Album zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Płyta uzyskała również status platynowej.

Dyskografia PRO8L3M

Za całą swoją muzyczną karierę raperzy wydali aż 4 albumy studyjne, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów zespołu.
  • PRO8L3M
  • Widmo
  • Fight Club
  • PROXL3M