Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Maciej Maleńczuk

Bilety na Maciej Maleńczuk

Klauzula Sumienia

6 kwietnia 2024, sobota, 19:00

Mapa w przygotowaniu
Aktualnie brak dostępnych biletów na tę imprezę na AleBilet.

Gdy ktoś zdecyduje się wystawić bilety na sprzedaż, znajdziesz je tutaj - należy śledzić tę stronę.

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Znany ze swojego bezkompromisowego podejścia do życia i sztuki, nie boi się poruszać trudnych tematów, w tym również politycznych. Jego teksty często krytykują obecny stan polskiej rzeczywistości, a on sam nie unika narażania się na kontrowersje i krytykę ze strony konserwatywnych środowisk.

Maleńczuk słynie z niezwykle emocjonalnych i pełnych pasji występów na scenie. Jego wokal jest charakterystyczny i niepowtarzalny, a teksty, choć często dla niektórych niewygodne, zawsze są pełne wrażliwości i głębi. Muzyk stawia sobie za cel dotarcie do serc i umysłów swoich słuchaczy, aby pomóc im zrozumieć świat i samych siebie.

W życiu prywatnym Maleńczuk nie ukrywał, że zmagał się z problemem alkoholowym, co niejednokrotnie wpłynęło na jego relacje z innymi ludźmi oraz karierę artystyczną. Mimo to, jest on znany z dumy ze swojego rodowodu krakowskiego oraz z silnej wiary w swoje przekonania i wartości.

Obecnie Maleńczuk jest w trasie zatytułowanej Klauzula Sumienia, w ramach której prezentuje swoje najnowsze utwory oraz największe hity. Koncerty zawsze przyciągają rzesze fanów, którzy podczas występów doświadczają niezapomnianych emocji i przeżyć.

Nie da się ukryć, że twórczość Macieja Maleńczuka jest niezwykle intensywna i kontrowersyjna, ale jednocześnie pełna pasji i szacunku do słuchaczy. Muzyk ten na pewno zawsze będzie jedną z najbardziej niezwykłych i nieprzewidywalnych postaci na polskiej scenie muzycznej.