Niall Horan - 10 najpopularniejszych piosenek

Były członek zespołu One Direction zdobył ogromną popularność dzięki swojemu talentowi wokalnemu i charyzmie scenicznej. Po odejściu z grupy w 2016 roku, Niall skoncentrował się na swojej solowej karierze muzycznej, prezentując się fanom w nowej odsłonie. W marcu 2024 roku Horan zagra swój jedyny koncert w Polsce. Oto 10 najpopularniejszych piosenek Nialla Horana, które zdobyły serca milionów słuchaczy na całym świecie.

Slow Hands

Slow Hands stał się hitem radiowym i zdobył uznanie krytyków błyskawicznie. Piosenka została wydana w 2017 roku jako drugi singiel z debiutanckiego albumu solowego artysty Flicker. Utwór charakteryzuje się funkowym i soulowym brzmieniem i bardzo różni się od wcześniejszych produkcji Horana. Teledysk liczy na Youtube ponad 230 mln wyświetleń i jest jednym z najpopularniejszych utworów wokalisty.

This Town

Jest to debiutancki singiel artysty wydany w 2016 roku. Po ogłoszeniu przerwy w działalności zespołu One Direction, wokalista zdecydował się na karierę solową, a This Town był jego pierwszym samodzielnym projektem. Piosenka utrzymana jest w akustycznym stylu, co nadaje utworowi intymny i osobisty charakter. Tekst utworu opowiada historię utraconej miłości i refleksji nad tym, co by było gdyby. Singiel odniósł sukces, zdobywając uznanie krytyków i zajmując wysokie miejsca na listach przebojów. Niall Horan został pozytywnie przyjęty jako solowy artysta, a This Town stanowił obiecujący start jego kariery poza zespołem.

Nice To Meet Ya

Utwór ten jest częścią drugiego albumu studyjnego Horana zatytułowanego Heartbreak Weather, który ukazał się w 2020 roku. Piosenka charakteryzuje się energicznym i chwytliwym brzmieniem, zapada w pamięć już po pierwszym przesłuchaniu. W marcu 2024 roku Niall Horan przyjeżdża do Polski i zagra jedyny swój koncert na Atlas Arenie w Łodzi. Nie możecie tego przegapić, wejściówki znikają w mgnieniu oka. Pamiętajcie, że bezpiecznie można kupić bilety na AleBilet.

Too Much To Ask

Kolejny przebój artysty, jest to pięknie wykonana piosenka z melancholijną aranżacją fortepianu i hipnotyzującym głosem Nialla Horana. Klip zebrał na Youtube ponad 60 mln wyświetleń i do dziś cieszy się ogromną popularnością.

On The Loose

Utwór ten charakteryzuje się chwytliwym brzmieniem i energicznym tempem, co odróżnia go od niektórych bardziej spokojnych ballad z repertuaru Nialla Horana. W wywiadzie dla Herald Sun artysta ujawnił, że główną inspiracją dla piosenki stał się zespół Fleetwood Mac: Każdy zawsze próbuje napisać swoje własne 'Dreams'. Mam zaledwie 24 lata, a Fleetwood Mac to muzyka, której słucham od czwartego roku życia. Słucham wielu innych rodzajów muzyki, ale to jest coś, co zawsze we mnie tkwiło.

Heaven

Heaven to pierwszy singiel z trzeciego albumu studyjnego wokalisty pt. The Show, który ukazał się w czerwcu 2023 roku. Niall napisał ten utwór wspólnie z Johnem Ryanem i Joelem Little podczas wycieczki na słynną pustynię Mojave w południowej Kalifornii. Napędzany mocnym rockowym rytmem i porywającą melodią utwór stał się przebojem i jednym z najbardziej oczekiwanych piosenek na koncertach Nialla Horana. Jeśli chodzi o to, co wokalista chciał powiedzieć piosenką, Horan wyjaśnił to dla magazynu Rolling Stone następująco: Chciałem napisać o tym, jak wszyscy powinniśmy po prostu skupić się na cieszeniu się życiem i robieniu tego, co wydaje się właściwe, zamiast martwić się tym, czego można się od nas spodziewać.

Meltdown

Piosenka opisuje uczucie samotności, z ostatecznym przyjęciem zmian zachodzących w czasie. Według Nialla, piosenka opowiada o tych momentach, w których wydaje się, że cały świat jest przeciwko Tobie. Kiedy czujesz się niespokojny i jesteś przerażony, ale w głębi duszy wiesz, że wszystko będzie dobrze. Kiedyś sam się tak czułem, wiem, że każdy z Was w pewnym momencie też czuł się tak samo.

Our Song

Piosenka została wydana w duecie z przepiękną artystką Anna-Marie w 2021 roku. W utworze artyści śpiewają o rozstaniu ze swoimi partnerami. Teledysk do Our Song został wyreżyserowany przez Michaela Holika i przedstawia dwóch piosenkarzy jako kochanków typu Bonnie i Clyde, którzy uciekają przed policją. Klip zebrał na Youtube ponad 48 mln wyświetleń, musicie to zobaczyć.

Flicker

Piosenka została wydana w ramach debiutanckiego albumu studyjnego Nialla Horana o tej samej nazwie. Album błyskawicznie uzyskał uznanie zarówno fanów jak i krytyków muzycznych oraz stał się jednym z najbardziej popularnych płyt wokalisty. Po jakimś czasie krążek Flicker zadebiutował na liście Billboard 200 na pierwszym miejscu sprzedając się w 152 000 egzemplarzy w USA.

Put A Little Love On Me

Put a Little Love on Me to drugi singiel z drugiego albumu studyjnego artysty pt. Heartbreak Weather. Utwór wraz z teledyskiem został wydany 6 grudnia 2019 roku. Na Twitterze Niall napisał: Nagrałem Put a Little Love on Me na kilka różnych sposobów, różne wokale, próbowałem różnych produkcji z różnymi ludźmi, ale po prostu wracałem do demo z pierwszego dnia. Pierwszy wokal i pierwsze pianino to to, co teraz słyszysz."

Aby zobaczyć Nialla Horana na żywo i doświadczyć spektakularnych emocji podczas niezapomnianego występu artysty w Atlas Arenie w Łodzi, kup bilet bezpiecznie na AleBilet i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.