Niall Horan

Bilety na Niall Horan

Brak aktywnych terminów

Niall Horan

Niall Horan to irlandzki wokalista i autor tekstów, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Znany, jako członek zespołu One Direction, po odejściu z grupy w 2016 r. stał się samodzielnym artystą. Jego kariera jest pełna muzycznych sukcesów, a koncerty zawsze przyciągają tłumy fanów.

Początki Nialla Horana

Niall James Horan urodził się 13 września 1993 roku w Mullingar, w Irlandii. Jego pasja do muzyki wykluła się już we wczesnym dzieciństwie, a pierwszy raz na scenie pojawił się, mając zaledwie 16 lat, podczas udziału w brytyjskim programie telewizyjnym The X Factor. Wtedy wraz z zespołem One Direction zajęli trzecie miejsce.

One Direction i sukces na światową skalę

One Direction szybko stało się jednym z najpopularniejszych boysbandów wśród młodzieży. Ich debiutancki album, Up All Night, zdobył ogromne uznanie i przyczynił się do ogromnego sukcesu grupy. One Direction ma na swoim koncie aż pięć albumów studyjnych:
  • Up All Night
  • Take Me Home
  • Midnight Memories
  • Four
  • Made in the A.M.

Solowa kariera Nialla Horana

W 2016 roku Niall Horan zdecydował się na karierę solową. Jego debiutancki album Flicker zdobył natychmiastową popularność. To był początek nowego etapu w karierze Nialla, płyta zyskała uznanie krytyków i fanów, a Niall Horan zaprezentował się, jako wszechstronny artysta o głębokim talencie.

Niall Horan to nie tylko utalentowany wokalista i autor tekstów, ale także artysta, który zdobył serca milionów fanów na całym świecie. Jego kariera, począwszy od początków w One Direction, aż po rozwijającą się karierę solową, jest pełna sukcesów i niezapomnianych piosenek. Koncerty Nialla Horana to wyjątkowe przeżycia muzyczne, które trzeba zobaczyć na własne oczy. W marcu artysta wystąpi z koncertem w Łodzi, nie zwlekaj z zakupem biletu, gdyż znikają one w mgnieniu oka.