P!nk powraca do Polski!

Po 4 latach do Polski wraca jedna z najbardziej znanych piosenkarek na całym świecie. W ramach europejskiej części tournée Summer Carnival 2023 P!nk zagra koncert w Warszawie. Show odbędzie się 26 lipca 2023 roku na PGE Stadionie Narodowym.

Dobre wieści

Pink w ramach swojej światowej trasy koncertowej odwiedzi między innymi Polskę! To świetna wiadomość dla fanów charyzmatycznej wokalistki, która ostatnią wizytę w kraju nad Wisłą zaliczyła w 2019 roku występem w ramach P!NK's 2019 Beautiful Trauma Tour.

Alecia Moore, bo tak właściwie nazywa się artystka, przez 27 lat działalności artystycznej sprzedała ponad 135 milionów płyt. Autorka takich hitów jak What About Us czy Just Like a Pill na swoim koncie ma osiem albumów studyjnych, które zdobywały szczyty listy sprzedaży na całym świecie. Pink swoją karierę muzyczną zaczynała jako wokalistka R&B, jednak z biegiem czasu Amerykanka bardzo płynnie porusza się w klimatach pop-rockowych, dance oraz punk.

Summer Carnival 2023 World Tour

Jak mówi sama piosenkarka:

To były długie trzy lata i tak bardzo brakowało mi muzyki na żywo… Wreszcie nadszedł ten czas! Jestem bardzo podekscytowana powrotem na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie, aby śpiewać, płakać, pocić się i tworzyć nowe wspomnienia z moimi przyjaciółmi. Będzie magicznie!

Koncerty P!nk to zapierające dech w piersiach widowiska, także bądźcie gotowi na ogromne show! P!NK's Summer Carnival 2023 będzie ucztą dla fanów artystki oraz pokazem jej ogromnego talentu i niezłomnej kariery.