Zaregistrujte se | Přihlaste se | Pomoc        PL | EN | CZ
Strona Główna > Program Afiliacyjny
Kupuj i sprzedawaj bilety, to takie proste

Program Afiliacyjny AleBilet - zarabiaj do 8%


Program Afiliacyjny AleBilet opiera się na modelu CPS (Cost Per Sale). Wypłacamy prowizję w wysokości 4% od wartości sprzedanych biletów. Nie jest to jednak jedyna forma zarobku. Program afiliacyjny AleBilet jest wyjątkowy w tym, że wypłaca prowizję także wtedy, gdy sprzedane zostaną bilety wystawione dzięki linkom afiliacyjnym. Ta prowizja to także 4% i sumuje się z tradycyjną prowizją, jeżeli zarówno sprzedający jak i kupujący zostali do nas skierowani od Afilianta. Razem można uzyskać nawet 8%. Zachęcamy do zamieszczania informacji nie tylko o możliwości kupienia biletów w AleBilet, ale także wystawienia ich na sprzedaż.

Prowizje


4% - za sprzedane bilety dzięki linkowi afiliacyjnemu

4% - za sprzedane bilety, które wcześniej zostały wystawione dzięki linkowi afiliacyjnemu (liczone jest pierwsze ogłoszenie danego użytkownika)

Powyższe prowizje są niezależne i sumują się. Prowizja wypłacana jest Afiliantowi po pozytywnym zakończeniu transakcji, tzn. po otrzymaniu biletów przez kupującego od sprzedającego na czas przed imprezą.

Pliki cookie ważne przez 60 dni


Partnerzy AleBilet otrzymują prowizję za każdą akcję wykonaną przez użytkownika przez 60 dni po przekierowaniu na stronę AleBilet. Śledzenie odbywa się przez pliki cookie. Prowizja przyznawana jest Afiliantowi, z którego strony użytkownik został przekierowany jako ostatni przed wykonaniem akcji.

Panel administracyjny Afilianta


Udostępniamy panel administracyjny Afilianta, z którego można pobrać linki do aktualnie promowanych wydarzeń, a także obserwować statystyki aktualizowane w czasie rzeczywistym oraz naliczone prowizje.

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt
e-mail: partnerzy(at)alebilet.pl
tel.: +48 222906713
Instant SSL Certificate Secure Site

Zaloguj się:

Niepoprawny e-mail lub hasło.
Podaj e-mail:

Podaj hasło:Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się »