Jsme službou, která umožňuje bezpečný nákup jízdenek z druhé ruky. Prodejci nastavují ceny vstupenek, které mohou být vyšší nebo nižší než nominální cena. Jak to funguje
Boris Brejcha

Vstupenky pro Boris Brejcha

+ Ann Clue, Moritz Hofbauer

pátek, 13 října 2023
18:00

Mapa v přípravě
Kategorie K dispozici Cenu
Trybuny Až 6 vstupenky 320,00 PLNza jednu vstupenku KOUPIT
Płyta Až 4 vstupenky 399,00 PLNza jednu vstupenku KOUPIT

Boris Brejcha

Boris Brejcha to niemiecki DJ i producent muzyczny specjalizujący się w specyficznym brzmieniu będącym fuzją minimal techno, progressive house i techno nazywanym przez niego High-Tech Minimal. Brejcha zanim rozpoczął produkcję muzyki elektronicznej był perkusistą w studenckim zespole. W 2006 roku podpisał kontrakt z Autist Records, gdzie wydał swoje pierwsze utwory - Monster oraz Yelow Kitchen. Tego samego roku zagrał swój pierwszy set na żywo na festiwalu Universo Parallelo w Brazylii. Rok później kariera Niemca nabrała tempa i zaczął sukcesywne budowanie kariery na specyficznym, nietuzinkowym brzmieniu trudnym do sklasyfikowania w jednoznacznych ramach. Jednym, z najważniejszych utworów, który zapewnił Borisowi Brejcha karierę jest Lost Memory z 2008 roku.

Brejcha zdobył ogromną popularność w Polsce. 13 kwietnia 2018 producent wystąpił po raz pierwszy w Polsce - zagrał set w warszawskim klubie Progresja, a następnie na Audioriver Festival.