Jsme službou, která umožňuje bezpečný nákup jízdenek z druhé ruky. Prodejci nastavují ceny vstupenek, které mohou být vyšší nebo nižší než nominální cena. Jak to funguje
Dawid Podsiadło

Vstupenky pro Dawid Podsiadło

Koncerty

30 října 2022,
neděle, 20:00

Dawid Podsiadło Szczecin

Netto Arena Szczecin,
Szczecin
Vstupenky jsou k dostání od PLN 369
5 listopadu 2022,
sobota, 20:00

Dawid Podsiadło Gdaňsk

Ergo Arena,
Gdaňsk
Vstupenky jsou k dostání od PLN 450
7 listopadu 2022,
pondělí, 20:00

Dawid Podsiadło Wrocław

Hala Stulecia,
Wrocław
Vstupenky jsou k dostání od PLN 399
10 listopadu 2022,
čtvrtek, 20:00

Dawid Podsiadło Krakov

Tauron Arena Kraków,
Krakov
Vstupenky jsou k dostání od PLN 340
12 listopadu 2022,
sobota, 20:00

Dawid Podsiadło Katowice

Międzynarodowe Centrum Kongresowe,
Katowice
Vstupenky jsou k dostání od PLN 370
24 listopadu 2022,
čtvrtek, 20:00

Dawid Podsiadło Łódź

Atlas Arena,
Łódź
Vstupenky jsou k dostání od PLN 310
30 listopadu 2022,
středa, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 3A,
Poznań
Vstupenky jsou k dostání od PLN 190
1 prosince 2022,
čtvrtek, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 3A,
Poznań
Vstupenky jsou k dostání od PLN 290
2 prosince 2022,
pátek, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 3A,
Poznań
Vstupenky jsou k dostání od PLN 344
6 prosince 2022,
úterý, 20:00

Dawid Podsiadło Varšava

COS Torwar,
Varšava
Vstupenky jsou k dostání od PLN 380
7 prosince 2022,
středa, 20:00

Dawid Podsiadło Varšava

COS Torwar,
Varšava
Vstupenky jsou k dostání od PLN 199
8 prosince 2022,
čtvrtek, 20:00

Dawid Podsiadło Varšava

COS Torwar,
Varšava
Vstupenky jsou k dostání od PLN 329

Dawid Podsiadło

W związku ze zniesieniem w dniu 1.03.2022 części obostrzeń covidowych (w tym limitów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych), podczas koncertów, nie będą obowiązywać Unijne Certyfikaty Covid. Do sprzedaży zostały przywrócone w pełnym zakresie bilety standardowe.

Dawid Podsiadło koncert 2021

Nowa odsłona trasy koncertowej gwiazdy młodego pokolenia – Dawida Podsiadło. Tym razem artysta zdecydował się na akustyczną aranżację utworów ze swojej najnowszej płyty, nazywając ją "Leśna Muzyka". Aby usłyszeć, jak w niecodziennym wydaniu prezentuje się Dawid Podsiadło, bilety można kupić na naszej stronie.

Młody wiek, wielki sukces


Dawid Podsiadło wydał trzy solowe albumy, z których każdy otrzymał status podwójnej platynowej płyty. O sukcesie młodego artysty świadczy chociażby milionowa ilość wyświetleń najnowszego singla. Jego fani nie mogli się doczekać kolejnego krążka, którego premiera miała miejsce w 2018 roku. Tym razem nie jest on wypełniony melancholijnymi tekstami, a zmusza słuchaczy do tańca i poprawia humor. Dodatkowo, wszystkie teksty z nowej płyty napisane zostały po polsku, a nie po angielsku, jak dotychczas. Spiesz się z zakupem biletów na Dawida Podsiadło, bo chętnych jest wielu!

W trosce o środowisko


Trasa Leśna Muzyka będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Piosenkarz wraz z rozbudowanym zespołem przearanżował swoje przeboje, m.in. „Matyldę” , „Trójkąty i kwadraty” oraz „Małomiasteczkowy” . Dawid Podsiadło przyznał, ekologia jest dla niego bardzo ważna, a trasa ma być poświęcona temu zagadnieniu. W czasie koncertów muzyk planuje zachęcać podejmowania działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej, a także tworzyć oprawę wizualną nawiązującą do problemów środowiska naturalnego.

Sesja w plenerze


Leśną Muzykę, która wystartowała już w styczniu 2020 roku, promuje mini dokument powstały przy współpracy z marką Red Bull. Przedstawia on kulisy sesji akustycznej nagrywanej w Słowackich Tatrach. Podczas niej Dawid Podsiadło z zespołem zarejestrował w plenerze 4 utwory. Jeden z nich, „Matylda” w kameralnej, uroczej, akustycznej aranżacji, można było usłyszeć już na PGE Narodowym.

Dawid Podsiadło – bilety dostępne jeszcze w odsprzedaży


Wejściówki na koncerty Dawida Podsiadło rozeszły się ekspresowo. W błyskawicznym tempie bilety zniknęły z regularnej sprzedaży. Nic dziwnego – polski wokalista i autor tekstów to jeden z najbardziej uzdolnionych artystów młodego pokolenia. Na szczęście bilety na koncert Dawida Podsiadło uda się jeszcze zdobyć w bezpiecznej odsprzedaży na naszej stronie. Warto sprawdzić ich dostępność powyżej. Leśna Muzyka czeka – nie może Cię tam zabraknąć!