We are a secure secondary ticketing platform. Sellers set prices, which may be higher or lower than face value.
Andrea Bocelli

Andrea Bocelli tickets

Concerts

24 August 2024,
Saturday, 20:00

Andrea Bocelli Warsaw

PGE Narodowy,
Warsaw
From PLN 561.09
16 November 2024,
Saturday, 19:00

Andrea Bocelli Cracow

Tauron Arena Kraków,
Cracow
From PLN 995.65
25 January 2025,
Saturday, 19:00

Andrea Bocelli Łódź

Atlas Arena,
Łódź
From PLN 797.46

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli to jedno z największych muzycznych talentów naszych czasów. Jego wyjątkowy głos i niezwykły talent wokalny zdobyły mu światową sławę i ogromne uznanie. W ciągu swojej długoletniej kariery artystycznej stworzył wiele niezapomnianych koncertów i piosenek, które zachwyciły miliony fanów na całym świecie.

Andrea Bocelli: początki kariery

Andrea Bocelli urodził się 22 września 1958 roku we Włoskich Lajatico. Już od najmłodszych lat wykazywał ogromny zainteresowanie muzyką. Pierwszy konkurs muzyczny wygrał w wieku 14 lat. Początkowo planował inną drogę życia, studiował nawet prawo w mieście krzywej wieży, Pizie, ale wieczorami oddawał się swojej pasji dorabiając śpiewaniem w barach. Przełom w jego życiu nastąpił, gdy gwiazda włoskiego rocka - Zucchero, przekazał demo jego nagrania słynnemu już wtedy śpiewakowi operowemu - Luciano Pavarottiemu, co było początkiem rozkwitu jego kariery.

Koncerty Andrea Bocellego

Andrea Bocelli dał wiele niezapomnianych koncertów na całym świecie. Dziś artysta ma na koncie piętnaście solowych albumów studyjnych, zarówno muzyki popowej, jak i klasycznej. Poza tym jego dorobek uświetniają aż trzy płyty Greatest hits, dziewięć pełnych oper i ponad 100 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Najbardziej popularny tenor na świecie kolejny raz zagra w Polsce!

Popularne Piosenki Andrea Bocellego

Andrea Bocelli nagrał wiele piosenek, które zdobyły ogromną popularność. Oto kilka z nich:
  • Con Te Partirò
  • The Prayer
  • Vivo per lei
  • Canto della Terra
  • Caruso
  • i wiele innych.