Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej.
Dawid Podsiadło

Bilety na Dawid Podsiadło

Przed i Po Tour

9 czerwca 2023,
piątek, 21:00

Dawid Podsiadło Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Bilety dostępne od 185 zł
10 czerwca 2023,
sobota, 21:00

Dawid Podsiadło Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Bilety dostępne od 259 zł
11 czerwca 2023,
niedziela, 21:00

Dawid Podsiadło Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Bilety dostępne od 170 zł
14 czerwca 2023,
środa, 21:00

Dawid Podsiadło Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Bilety dostępne od 164 zł
15 czerwca 2023,
czwartek, 21:00

Dawid Podsiadło Sopot

Opera Leśna,
Sopot
Bilety dostępne od 189 zł


PGE Narodowy

26 sierpnia 2023,
sobota, 18:00

Dawid Podsiadło Warszawa

PGE Narodowy,
Warszawa
Bilety dostępne od 500 zł

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło koncerty 2023

Nowa odsłona trasy koncertowej gwiazdy młodego pokolenia – Dawida Podsiadło. Tym razem artysta zdecydował się na trasę akustyczną po salach filharmonijnych, nazywając ją Przed i Po Tour. Tak muzyk zaprasza fanów do udziału w koncertach:.

„Zaczęliśmy tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu.
Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc.
Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę.
Nazywa się Przed i Po.
Zapraszamy.” .

Aby usłyszeć, jak w spokojniejszych aranżacjach prezentuje się dorobek wokalisty nie zwlekajcie z zakupem biletów – rozchodzą się jak świeże bułeczki!.

Dawid Podsiadło – Przed i Po Tour

Dawid Podsiadło rusza w trasę promującą utwory ze swojego najnowszego krążka, nazywając ją Przed i Po Tour. Aby usłyszeć, jak na żywo prezentuje się nowy album Lata Dwudzieste, bilety można kupić na naszej stronie.

Młody wiek, wielki sukces


Dawid Podsiadło wydał cztery solowe albumy, z których każdy otrzymał status podwójnej platynowej płyty. O sukcesie młodego artysty świadczy chociażby milionowa ilość wyświetleń najnowszego singla. Jego fani nie mogli się doczekać kolejnego krążka, którego premiera miała miejsce w 2022 roku. Tym razem nie jest on wypełniony melancholijnymi tekstami, a zmusza słuchaczy do tańca i poprawia humor. Dodatkowo, wszystkie teksty z nowej płyty napisane zostały po polsku, a nie po angielsku. Spiesz się z zakupem biletów na Dawida Podsiadło, bo chętnych jest wielu!

Dawid Podsiadło – bilety dostępne jeszcze w odsprzedaży


Wejściówki na koncerty Dawida Podsiadło rozeszły się ekspresowo. W błyskawicznym tempie bilety zniknęły z regularnej sprzedaży. Nic dziwnego – polski wokalista i autor tekstów to jeden z najbardziej uzdolnionych artystów młodego pokolenia. Na szczęście bilety na koncert Dawida Podsiadło uda się jeszcze zdobyć w bezpiecznej odsprzedaży na naszej stronie. Warto sprawdzić ich dostępność powyżej. POSTProdukcja Tour czeka – nie może Cię tam zabraknąć!

Dawid Podsiadło – wraca na Narodowy, SAM!


Dawid Podsiadło idzie za ciosem i na fali popularności w przeddzień premiery swojej najnowszej płyty ogłasza koncert na Stadionie PGE Narodowym latem 2023. Tym razem nie z Taco Hemingway’em, a sam! Nie pokusił się na to jeszcze żaden polski artysta, ale któż inny mógłby to zrobić, jak nie Król Dawid! Wydarzenie odbędzie się w formule 360 stopni, czyli na centralnie ustawionej scenie. Wielki koncert już 26.08.2023 - nie może Was tam zabraknąć!