Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Dawid Podsiadło

Bilety na Dawid Podsiadło

Koncerty

30 listopada 2022,
środa, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 5,
Poznań
Bilety dostępne od 140 zł
1 grudnia 2022,
czwartek, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 5,
Poznań
Bilety dostępne od 150 zł
2 grudnia 2022,
piątek, 20:00

Dawid Podsiadło Poznań

MTP Hala nr 5,
Poznań
Bilety dostępne od 159 zł
6 grudnia 2022,
wtorek, 20:00

Dawid Podsiadło Warszawa

COS Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 305 zł
7 grudnia 2022,
środa, 20:00

Dawid Podsiadło Warszawa

COS Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 139 zł
8 grudnia 2022,
czwartek, 20:00

Dawid Podsiadło Warszawa

COS Torwar,
Warszawa
Bilety dostępne od 249 zł
26 sierpnia 2023,
sobota, 18:00

Dawid Podsiadło Warszawa

PGE Narodowy,
Warszawa
Bilety dostępne od 390 zł

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło koncert 2022

Nowa odsłona trasy koncertowej gwiazdy młodego pokolenia – Dawida Podsiadło. Tym razem artysta zdecydował się na trasę promującą utwory ze swojej najnowszej płyty, nazywając ją POSTProdukcja Tour. Aby usłyszeć, jak na żywo prezentuje się nowy album Lata Dwudzieste, bilety można kupić na naszej stronie.

Młody wiek, wielki sukces


Dawid Podsiadło wydał cztery solowe albumy, z których każdy otrzymał status podwójnej platynowej płyty. O sukcesie młodego artysty świadczy chociażby milionowa ilość wyświetleń najnowszego singla. Jego fani nie mogli się doczekać kolejnego krążka, którego premiera miała miejsce w 2022 roku. Tym razem nie jest on wypełniony melancholijnymi tekstami, a zmusza słuchaczy do tańca i poprawia humor. Dodatkowo, wszystkie teksty z nowej płyty napisane zostały po polsku, a nie po angielsku. Spiesz się z zakupem biletów na Dawida Podsiadło, bo chętnych jest wielu!

Dawid Podsiadło – bilety dostępne jeszcze w odsprzedaży


Wejściówki na koncerty Dawida Podsiadło rozeszły się ekspresowo. W błyskawicznym tempie bilety zniknęły z regularnej sprzedaży. Nic dziwnego – polski wokalista i autor tekstów to jeden z najbardziej uzdolnionych artystów młodego pokolenia. Na szczęście bilety na koncert Dawida Podsiadło uda się jeszcze zdobyć w bezpiecznej odsprzedaży na naszej stronie. Warto sprawdzić ich dostępność powyżej. POSTProdukcja Tour czeka – nie może Cię tam zabraknąć!

Dawid Podsiadło – wraca na Narodowy, SAM!


Dawid Podsiadło idzie za ciosem i na fali popularności w przeddzień premiery swojej najnowszej płyty ogłasza koncert na Stadionie PGE Narodowym latem 2023. Tym razem nie z Taco Hemingway’em, a sam! Nie pokusił się na to jeszcze żaden polski artysta, ale któż inny mógłby to zrobić, jak nie Król Dawid! Wydarzenie odbędzie się w formule 360 stopni, czyli na centralnie ustawionej scenie. Wielki koncert już 26.08.2023 - nie może Was tam zabraknąć!