Sprzedaj bilety

Bilety na Guns N' Roses

Opis imprezy

Brak aktywnych terminów

Guns N' Roses

Guns N’ Roses kolejny raz odwiedzają Polskę. Od ostatniego ich koncertu na stadionie Energa w Gdańsku minął jedynie nieco ponad rok. W najnowszym składzie oprócz głównego wokalisty Axla Rose’a usłyszymy również legendarnego Slasha, który jakiś czas temu wrócił do zespołu.

Koncert Guns N” Roses odbędzie się 9 lipca 2018 roku, na ponownie otwartym Stadionie Śląsk w Chorzowie, którego modernizacja się zakończyła.

Trasa koncertowa zespołu Not In This Lifetime przyniosła Gunsom rekordowe zyski. Od początku trasy w kwietniu 2016 roku artyści zarobili ponad 400 milionów dolarów, a potrwa ona aż do 21 lipca 2018 roku. Planowana liczba koncertów tej jakże długiej trasy koncertowej Guns N’ Roses to aż 148 występów. Najwięcej Guns N’ Roses zarobili w Londynie – ponad 17 milionów dolarów, a koncert w Gdańsku znalazł się dopiero na 38. miejscu z sumą ponad 3 milionów dolarów na koncie zespołu, można jednak się spodziewać, że koncert na Stadionie Śląskim umożliwi większy zarobek dla artystów, najzwyczajniej Stadion Śląski w Chorzowie jest większy niż Stadion Energa.