Justin Bieber

Bilety na Justin Bieber

Brak aktywnych terminów

Justin Bieber

Justin Bieber koncert w Polsce


Obecnie Justin Bieber nie ma zaplanowanego koncertu w Polsce.

Justin Bieber – o karierze słów kilka


Wszystko zaczęło się od piosenki Baby, która w 2010 roku nucona była na korytarzach chyba każdej szkoły. To właśnie ten singiel z debiutanckiej płyty studyjnej Justina zatytułowanej My World 2.0 na oścież otworzył mu drzwi do międzynarodowej kariery.

Jednak najbardziej utytułowanym utworem muzyka jest Sorry – kawałek pochodzący z jego czwartego albumu studyjnego, Purpose. Bieber przyznał, że adresatką piosenki jest jego była długoletnia partnerka, Selena Gomez.

Życie miłosne


Płynnie przechodząc do życia osobistego muzyka, jak wcześniej wspomnieliśmy, Bieber był w tak zwanym on-and-off związku z aktorką i piosenkarką Seleną Gomez. Była to para jak z okładek – dosłownie. Grono fanów pary nadal wierzy, że tych dwoje się jeszcze zejdzie. Jednak nic na to nie wskazuje. Ten prawie 28-letni wokalista od trzech lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z modelką Hailey Baldwin (teraz Bieber). Para zna się od czasów nastoletnich – Hailey była wielką fanką Justina, następnie przyjaciółką, aż później została jego żoną. W 2019, w roku, kiedy para pobrała się, piosenkarz wyznał, że zmaga się z zaburzeniami depresyjnymi. Na podobne problemy cierpiała była partnerka muzyka, Seleza Gomez. Nastoletnia miłość w świetle reflektorów z pewnością odcisnęła piętno na ich psychice.

Dyskografia


Bieber ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych: My World 2.0 (2010), Under the Mistletoe (2011), Believe (2012), Purpose (2015), Changes (2020), Justice (2021).
O Justinie powstał też szereg filmów, dających wgląd zza kulis do jego kariery, życia osobistego, zwalczania problemów natury psychicznej, czy walki z uzależnieniem od narkotyków. Tytułami tymi są: Justin Bieber: Never Say Never (2011), Justin Bieber's Believe (2013), Justin Bieber: Seasons (2020), Justin Bieber: Our World (2021).

Justin Bieber – Tauron Arena Kraków 2023


Teraz, po ponad 6 latach, Justin Bieber wraca do Polski w ramach trasy Justice World Tour promującej jego ostatnie wydawnictwo o tym samym tytule. Muzyk zagra 25 marca 2023 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Koncert jest praktycznie wyprzedany, więc spieszcie się z zakupem swoich biletów. Takie wydarzenie może się prędko nie powtórzyć!