Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa
Skunk Anansie

Bilety na Skunk Anansie

Koncerty

18 maja 2021,
wtorek, 20:00

Skunk Anansie Łódź

Klub Wytwórnia,
Łódź
Bilety dostępne od 385 zł
19 maja 2021,
środa, 20:00

Koncert przełożony z 22.11.2020

Stary Maneż,
Gdańsk
Bilety dostępne od 299 zł
20 maja 2021,
czwartek, 20:00

Koncert przełożony z 21.11.2020

Progresja,
Warszawa
Bilety dostępne od 269 zł
22 maja 2021,
sobota, 20:00

Skunk Anansie Kraków

Klub Studio,
Kraków
Bilety dostępne od 348 zł
23 maja 2021,
niedziela, 20:00

Koncert przełożony z 23.11.2020

Centrum Koncertowe A2,
Wrocław
Bilety dostępne od 269 zł

Skunk Anansie

Koncert Skunk Anansie


Skunk Anansie ze Skin, jedna z najbardziej charyzmatycznych artystek, wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Utalentowana piosenkarka, obdarzona niezwykle oryginalnym głosem, jest bardzo częstym gościem w Polsce i tu właśnie ma rzeszę swoich najwierniejszych fanów. Koncerty rockowej grupy odbędą się w listopadzie w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Skunk Anansie – historia


Rockowy zespół Skunk Anansie, znany przede wszystkim z charakterystycznej frontmanki, karierę rozpoczął ponad 20 lat temu, bardzo szybką pnąc się ku górze i zdobywając brytyjskie listy przebojów. Jeden z pierwszych singli zespołu „Selling Jesus” znalazł się na 46 miejscu zestawienia Top100 w wielkiej Brytanii, a także pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu Strange Days. Pierwszy album zespołu "Paranoid & Sunburnt", ukazał się w 1995 roku. Zespół współpracował także z Björk przy jej singlu „Army of mine” .

Skunk Anansie – największe hity


Hedonism - zdecydowanie najpopularniejsza piosenka Skunk Anansie. Wydana została jako singiel z płyty Stoosh z 1997 roku. Jest to oczywiście stały element koncertów zespołu, ale Skin, wokalista grupy, wykonuje utwór również na swoich solowych występach. Wideo do piosenki wywołało nieco kontrowersji, gdyż zawiera scenę pocałunku dwóch kobiet (było to ponad 20 lat temu, wtedy jeszcze szokowało ;).

Weak - czwarty singiel z debiutanckiej płyty zespołu – Paranoid & Sunburnt z 1996 roku. Jest to jeden z ulubionych kawałków publiczności na koncertach. Również tę piosenkę Skin wykonuje na swoich solowych występach, w wolniejszej, bardziej balladowej wersji. Utwór został scoverowany nawet przed Roda Stewarta na jego albumie z 1998 roku zatytułowanym When We Were the New Boys.

You'll Follow Me Down - piosenka wydana jako ostatni singiel z trzeciej studyjnej płyty Post Orgasmic Chill z 1999 roku. Było to ostatnie wydawnictwo zespołu przed jego rozpadem. Po 10 latach, w 2009 roku, Skunk Anansie jednak wznowili swoją działalność.

Charlie Big Potato - pierwszy singiel z płyty Post Orgasmic Chill. Pierwszy po tym, jak zespół zmienił wytwórnię z niezależnej One Little Indian na Virgin Records. Piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Hollow Man z 2000 roku. Utwór uwielbiany jest przez publiczność podczas występów na żywo, i podobnie, jak w przypadku niektórych wcześniej wymienionych numerów jest także wykonywany przez Skin na jej solowych występach w wolniejszej wersji.

Skunk Anansie – nagrody


Skunk Anansie było trzykrotnie nominowane do nagród MTV w kategoriach: najlepszy debiut, najlepsza grupa koncertowa oraz najlepsza grupa rockowa.

Skunk Anansie bilety


Bilety na Skunk Anansie są już wyprzedane, więc nie zmarnujcie swojej szansy uczestnictwa w koncercie i zakupcie bilety za pośrednictwem naszej strony! Koncerty Skunk Anansie odbędą się w listopadzie 2020 roku w Warszawie (21.11), Gdańsku (22.11) i Wrocławiu (23.11). W celu bezpiecznego zakupu, a także łatwej odsprzedaży biletów na to wydarzenie polecamy skorzystanie z naszego serwisu AleBilet.