Sprzedaj bilety
Jesteśmy serwisem umożliwiającym bezpieczny zakup biletów z drugiej ręki. Sprzedający ustalają ceny biletów, które mogą być wyższe lub niższe od ceny nominalnej. Jak to działa

Bilety na Thirty Seconds to Mars

czwartek, 25 lipca 2019
22:00
Opis imprezy

Plan sektorów poglądowy

Kategoria Dostępne Cena oferowana

Thirty Seconds to Mars

Thirty Seconds to Mars zaczynało swoją karierę jako mały projekt rodzinny, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup rockowych na świecie. Zespół założony został w 1998 roku przez charyzmatycznego aktora i wokalistę Jareda Leto oraz jego starszego brata Shannona. Na początku działalności zespół miał być jedynie odskocznią Jareda Leto od aktorstwa. Albumy Thirty Seconds to Mars jak A Beautiful Lie, This Is War czy Love, Lust, Faith and Dreams w szybkim czasie stały się bestsellerami.

Zespół pracuje w tym momencie nad nowym, już piątym albumem studyjnym. Jego zapowiedzią jest utwór Walk On Water. Z tego też powodu grupa wyrusza wiosną w europejską trasę koncertową, na liście koncertowej jest również Polska. Thirty Seconds to Mars zawsze z chęcią powracają do Polski i z wielką przyjemnością w niej koncertują. Uwielbiają pierogi i polskich fanów!