Louis Tomlinson - piosenki TOP 10

Louis Tomlinson szerszej publiczności dał się poznać jako jeden z członków boys bandu One Direction. W 2015 roku doszło do zawieszenia działalności grupy, a szanse na jej reaktywacje są raczej znikome, gdyż każdy z chłopaków zaczął rozwijać swoją karierę solową. Nie inaczej jest w przypadku Louisa Tomlinsona, który początkiem 2020 roku wydał swój debiutancki album - Walls. Przedstawiamy Wam top 10 Louisa Tomlinsona!

Zobacz też: Harry Styles - piosenki TOP 10

1.  Back to You

Drugi solowy singiel artysty z gościnnym udziałem angielskiego DJa i producenta Digital Farm Animals oraz piosenkarki Bebe Rexha. Tekstowo utwór opowiada o powrocie do co raz rozpadającego się związku. Do dziś jest to najbardziej utytułowana piosenka Tomlinsona, którą krytycy muzyczni ocenili zdecydowanie wyżej niż twórczość 1D.

2.  Just Hold On

Debiutancki singiel Louisa Tomlinsona współtworzony z amerykańskim DJem Steve'm Aoki'm. Później piosenka uwzględniona była jako bonus track w japońskiej wersji debiutanckiego albumu artysty, Walls z 2020 roku. Utwór pierwszy raz wykonany został podczas programu The X Factor (UK) parę dni po tym, jak w wieku 42 lat matka Tomlinsona przegrała walkę z białaczką.

3.  Miss You

Kolejny stand-alone singiel od Louisa Tomlinsona, który następnie również znalazł się na japońskiej wersji Walls. Muzyk przyznał, że piosenka opowiada o czasie w jego życiu, kiedy codziennie wychodził imprezować, aby stłumić uczucie tęsknoty do dziewczyny, którą kochał. Taką też właśnie fabułę ma powstały do utworu klip.

4.  Just Like You

Singiel promocyjny, który Tomlinson w jednym z wywiadów uznał za bardzo autobiograficzny, ukazujący go jako szczerego, wrażliwego i prawdziwego. Lyric video do utworu zawiera zdjęcia artysty przeplatane z wycinkami z gazet o polityce, zdrowiu mentalnym, feminizmie, różnorodności, prawach LGBTQ+, ruchach Black Lives Matter oraz #metoo.

5.  Two of Us

Pierwszy singiel z debiutanckiego albumu studyjnego Louisa Tomlinsona, Walls z 2020 roku. Piosenka opowiada o zmarłej matce muzyka, Johannah Deakin, która w 2016 roku przegrała długoletnią walkę z leukemią. Piosenkarz w wielu wywiadach podkreślał więź, jaka łączyła go z matką i to, jak bardzo liczył się z jej zdaniem. Two of Us to utwór ku jej pamięci.

6.  Walls

Piąty, ostatni singiel, a zarazem tytułowy utwór z ostatniej płyty muzyka. Piosenka opowiada o jego dziewczynie Eleanor Calder, do której wrócił po 2 latach od zerwania i wielu perturbacjach związkowych. Inspiracją do piosenki było znalezienie w szafie ubrań kobiety, natomiast muzycznie Tomlinson wzorował się na twórczości muzyków Oasis.

7.  Don't Let It Break Your Heart

Czwarty singiel z Walls. Sam Tomlinson mówi, że jest naprawdę dumny z utworu oraz że jest to piosenka o nadziei i widzeniu szklanki do połowy pełnej. Klip do piosenki jest kontynuacją historii zapoczątkowanej w teledyskach do Kill My Mind (o czym niżej) i We Made It. W obrazie do Don't Let It Break Your Heart gra aktor Geoff Bell.

8.  Kill My Mind

Drugi singiel z albumu Walls. Tomlinson wyjawił, że piosenka opowiada o zabawie i robieniu głupich rzeczy, gdy jest się młodszym oraz przechodzeniu przez eksperymentalną fazę podczas młodości i robieniu rzeczy, które mogą nie być dla nas dobre, ale są ekscytujące. Teledysk do utworu również inspirowany był klipami Oasis.

9.  Always You

Ósmy utwór z najnowszej płyty muzyka. Tomlinson przyznaje, że jest to jego ulubiona piosenka z albumu Walls. Always You, jak zdradza autor, to utwór o podróżowaniu po świecie, gdzie wszystko przypomina Ci tę jedną osobę. Fani szczególni upodobali sobie tę piosenkę, mimo niewypuszczenia jej jako singiel.

10.  We Made It

Trzeci singiel z krążka Walls. Podobnie jak większość jego utworów, piosenka opowiada o jego związku z Eleanor Calder i relacji z fanami. Teledysk do We Made It przedstawia parę pokonującą problemy w związku.

W ramach trasy World Tour 2022 promującej swoje najnowsze wydawnictwo, Louis Tomlinson odwiedzi nasz kraj na aż dwóch koncertach! Występy artysty będziemy mogli zobaczyć 13 kwietnia 2022 na warszawskim Torwarze oraz 14 kwietnia w Poznaniu na Hali 5 MTP. Jeśli chcesz kupić bilety na koncerty Louis Tomlinson polecamy skorzystanie z naszego serwisu AleBilet.