Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło tickets

No active dates

Dawid Podsiadło

Trasa stadionowa 360 Dawida Podsiadło

Po niezapomnianym i historycznym koncercie na PGE Narodowy, gdzie wystąpił przed 80 tysiącami widzów, Dawid Podsiadło kontynuuje swoją muzyczną podróż i zaprasza fanów na trasę koncertową z wyjątkową sceną o pełnym 360 stopniowym widoku! Koncerty Dawida Podsiadło - to wyjątkowe przeżycie, nie możesz tego przegapić.

Trasa stadionowa 360 zawita w przyszłym roku do czterech miast, a w niektórych będą aż dwa koncerty:
  • 01.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 02.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk
  • 08.06.2024 Wrocław – Tarczyński Arena Wrocław
  • 15.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 16.06.2024 Poznań – Enea Stadion
  • 22.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski
  • 23.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Album Lata Dwudzieste

Dawid Podsiadło w przeddzień premiery swojej najnowszej płyty ogłosił koncert na Stadionie PGE Narodowym. Koncert odbył się w sierpniu 2023 roku. Tym razem nie z Taco Hemingway’em, a sam! Nie pokusił się na to jeszcze żaden polski artysta, ale któż inny mógłby to zrobić, jak nie Król Dawid! Wydarzenie odbyło się w formule 360 stopni, co z pewnością pozostawiło głębokie wrażenia w sercach fanów. Wzbogacone zostało ono o spektakularne elementy pirotechniczne i wizualne, a także niezapowiedziane gościnne występy artystów takich jak sanah, Artur Rojek i Taco Hemingway.

Młody wiek, wielki sukces


Dawid Podsiadło wydał cztery solowe albumy, z których każdy otrzymał status podwójnej platynowej płyty. O sukcesie młodego artysty świadczy chociażby milionowa ilość wyświetleń najnowszego singla. Jego fani nie mogli się doczekać kolejnego krążka, którego premiera miała miejsce w 2022 roku. Tym razem nie jest on wypełniony melancholijnymi tekstami, a zmusza słuchaczy do tańca i poprawia humor. Dodatkowo, wszystkie teksty z nowej płyty napisane zostały po polsku, a nie po angielsku. Spiesz się z zakupem biletów na Dawida Podsiadło, bo chętnych jest wielu!

Dawid Podsiadło – bilety dostępne w odsprzedaży


Wejściówki na koncerty Dawida Podsiadło rozeszły się ekspresowo w minionej trasie. Nic dziwnego – polski wokalista i autor tekstów to jeden z najbardziej uzdolnionych artystów młodego pokolenia. Na szczęście bilety na koncert Dawida Podsiadło uda się zdobyć w bezpiecznej odsprzedaży na naszej stronie. Warto sprawdzić ich dostępność powyżej. Nie może Cię zabraknąć na takim niezapomnianym wydarzeniu!